Як роздрукувати в корел.

Corel Draw - редактор векторних зображень, але в цій програмі є підтримка і растрових зображень. Для друку таких зображень в певному масштабі рекомендується використовувати саме цей додаток. Налаштування процесу друку займає хвилину, а сама печатка ще менше.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення Corel Draw;
  • - малюнок у форматі gif.
Інструкція
1
Якщо перед вами стоїть завдання роздрукувати креслення якої-небудь деталі, у якого є чітко позначені розміри, CorelDraw допоможе в цьому. Для цього потрібно відкрити програму, двічі клацнувши по значку утиліти на робочому столі.
2
Щоб відкрити файл натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Імпорт». У вікні, виберіть файл вашого креслення в форматі gif і натисніть клавішу Enter.
3
На панелі інструментів виберіть кнопку із зображенням лупи і прямокутника, щоб переглянути весь креслення. Щоб розгорнути ваш креслення натисніть на нього один раз лівою кнопкою миші, потім підведіть курсор до чорного прямокутника і виконайте обертання малюнка.
4
Для детального перегляду необхідно нанести сітку на робочу область, для цього натисніть верхнє меню «Показати» і виберіть пункт «Сітка». Виберіть частину малюнка (за умови, що на малюнку декілька об'єктів), поверніть його так, щоб він зміг повністю влізти в формат аркуша (після повороту запам'ятайте кут - це значення придасться пізніше).
5
Скористайтеся інструментом «Форма» з панелі інструментів, щоб задати форму листа навколо певного об'єкта.
6
Натисніть верхнє меню «Компонувати», виберіть розділ «Трансформації», а потім пункт «Масштаб». Приберіть позначку навпроти пункту Non-proportional, якщо потрібно вказати певний розмір, наприклад, ширина листа повинна бути 75 см. Введіть ширину аркуша у відповідне поле і натисніть кнопку Apply.
7
Потім натисніть кнопку із зображенням стрілки, що йде по колу, і введіть кут повороту, який треба було запам'ятати. Натисніть кнопку Аpply, тепер можна приступити до друку.
8
Натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Друк» або натисніть клавіші Ctrl + P. У вікні, перейдіть до вкладки Layout і поставте позначку навпроти пункту Reposition images to, а також Print tiled pages і Tiling marks. Після цього натисніть кнопку Print.