Як об'єднати субтитри. програма об'єднання субтитрів відео.

Об'єднання субтитрів з відеофайлом в більшості випадків потрібно для додавання відеозапису на різні веб-сайти, оскільки флеш-плеєр не підтримує завантаження файлів окремо.
Вам знадобиться
  • - програма subtitle Workshop або будь-яка інша зі схожими функціями.
Інструкція
1
Скачайте на ваш комп'ютер набір кодеків Perian 1.0, крім основної функції дана програма виконує ще й об'єднання субтитрів з відеофайлами. Встановіть її після завантаження і уважно ознайомтеся з інтерфейсом.
2
Відкрийте в даній програмі відеозапис з субтитрами, виберіть функцію об'єднання і збережіть як єдиний файл на жорсткому диску. Після цього вашу відеозапис з субтитрами можна викладати в інтернет. Вони також завантажаться і будуть відображатися вже як невід'ємна частина відеозапису.
3
Скористайтеся програмою subtitle Workshop, яка крім створення субтитрів має розширений функціонал по їх редагуванню та налаштування, а також об'єднання з відеофайлом. Для цього скачайте її з офіційного сайту виробника та зареєструйте, якщо потрібно. За допомогою меню відкрийте ваше відео і файл титрів, якщо такого немає, створіть і налаштуйте його тут же. Виберіть функцію об'єднання файлів і збережіть в потрібному форматі на вашому комп'ютері.
4
Перегляньте список програм для роботи з субтитрами і виберіть серед них ту, яка найбільш підходить для виконання ваших завдань. Ви можете переглянути програми, скориставшись пошуковою рядком браузера. Також зверніть увагу на форуми торрентів - у розділах програм для редагування аудіозаписів часто містяться доступні для завантаження оновлені версії даних програм з докладним описом.
5
Також у форумах почитайте відгуки користувачів і їхні поради з налаштування програмного забезпечення. З функцією об'єднання субтитрів з відеозаписом справляється практично кожна більш-менш серйозна програма, однак, якщо ви збираєтеся далі працювати з ними, встановіть стабільно працюючу спеціальну програму з розширеним функціоналом.
Корисна порада
Зберігайте копії файлів з окремими субтитрами.