Як відкрити кришку монітора.

Розібрати монітор досить непросто, особливо, якщо робити це вперше самостійно. Якщо ви не впевнені у своїх силах, довірте цю справу фахівцям, тому як це досить складний процес, що вимагає від вас граничної уважності і акуратності.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Вимкніть монітор з електромережі, від'єднуйте мережевий провід та кабель підключення до відеоадаптера. Зніміть монітор з підставки, якщо це можливо, оскільки розібрати монітор в такому вигляді набагато простіше. Зазвичай поставка знімається важко, крім цієї деталі ніде більше не застосовуйте силу - інші повинні зніматися легко, крім тих випадків, коли вони не приклеєні або не скріплені болтами.
2
Зверніть увагу, що ті моделі моніторів, для зборки яких застосовувався клей, найкраще не розбирати в домашніх умовах, а звернутися в спеціальний сервісний центр, оскільки ви можете пошкодити корпус пристрою.
3
Переверніть монітор матрицею вниз. Відкрутіть всі доступні вашому зору кріпильні елементи з корпусу монітора , зверніть увагу, що в деяких моделях болти можуть бути заховані за спеціальними заглушками, щоб не псувати зовнішній вигляд. Після того як всі болти будуть видалені, злегка подденьте і зніміть кришку монітора .
4
Якщо вам потрібно зняти кришку монітора ноутбука, відключіть його від джерела живлення, закрийте і переверніть. Відкрутіть болти задніх панелей, витягніть жорсткий диск, це потрібно в тому випадку, якщо у вас над клавіатурою немає панелі додаткових кнопок. Від'єднайте шлейф її підключення до материнської плати, акуратно притримуючи його за основу. Знайдіть дроти підключення монітора і від'єднайте їх.
5
У разі якщо над клавіатурою є спеціальна панель додаткових кнопок, акуратно подденьте і від'єднайте її для доступу до проводів підключення монітора . Вийміть заглушки з болтів монітора , від'єднайте екран від корпусу ноутбука і відкрутите болти з передньої панелі. Акуратно підчепивши кришку монітора , зніміть її. Якщо ви збираєтеся витягувати матрицю, найкраще робити це на великій застеленій тканиною поверхні, щоб не втратити дрібних деталей.
Зверніть увагу
Під кришкою монітора містяться дрібні деталі, які легко втратити або пошкодити.
Корисна порада
Не розбирайте монітор до закінчення терміну гарантії на пристрій.