Як видалити пристрій.

Пристрої в операційній системі Microsoft Windows - це все внутрішні, інтегровані і зовнішні, що підключаються і периферійні пристрої. В числі цих пристроїв є DVD-ROM, жорсткі диски, процесор, відеокарта, оперативна пам'ять, монітор, модем, батарея, мережевий адаптер, миша, клавіатура і багато іншого.
Інструкція
1
Через конфлікти деяких дублюючих пристроїв, наприклад, інтегрованої і зовнішньої звукових карт, один пристрій потрібно видалити з операційної сістеми.Такое пристрій можна тимчасово відключити або видалити з Windows. Для цього зайдіть в меню «Пуск» або в папку «Мій комп'ютер» і виберіть «Панель управління». Виберіть режим перегляду - дрібні значки або великі значки.
2
У цьому вікні знайдіть ярлик «Диспетчер пристроїв». Клікніть по значку два рази, на екрані з'явиться вікно диспетчера пристроїв. Тепер знайдіть пристрій, який потрібно відключити або видалити з системи. Клікніть правою кнопкою миші по імені апарата і в контекстному меню виберіть функцію «Вимкнути» або «Видалити».
3
Також ви можете видалити драйвер непотрібного пристрою. Для цього клікніть двічі лівою кнопкою миші по імені апарата. У меню, властивостей пристрою виберіть вкладку «Драйвер» і натисніть кнопку «Видалити».