Як вставити картинку в гостьову книгу. Як подивитися вітальню запис в моєму світі.

У кожної людини є такі дні, коли його можуть вітати: день народження, день одруження і т.д. Привітати можна, як реально, таки віртуально. Якщо ви зареєстровані на проекті «Мій світ», відправте вітальну листівку другові або товаришеві по роботі, розмістивши її в гостьовій книзі.
Вам знадобиться
  • Аккаунт на сайті «Мій світ».
Інструкція
1
Насамперед, вам необхідно пройти аутентифікацію, тобто зайти на сайт під своїм логіном і паролем. Для цього перейдіть за посиланням http://my.mail.ru і на сторінці заповніть поля форми входу: введіть свій логін і виберіть зі списку домен (mail, inbox, bk, list), вкажіть пароль і натисніть кнопку «Увійти».
2
На завантажившись сторінці перейдіть до профілю друга, якого ви хочете привітати. У правому верхньому куті натисніть посилання «Мої друзі». Виберіть одного після того, як перейдете до конкретної папці (все, кращі друзі, друзі з блогів). Якщо ви не побачили його на цій сторінці, перейдіть до кінця і натисніть цифру 2 і т.д.
3
Перебуваючи в профілі вашого друга, перейдіть до його гостьовій книзі. Натисніть посилання «Додати запис», в розгорнулася формі відповіді напишіть текст привітання і додайте картинку . Ви можете додати зображення, наприклад, фотографію або намалювати картинку особисто.
4
Для створення власної картинки необхідно в нижньому рядку форми відповіді натиснути посилання «Малюнок». У новому вікні з'явиться редактор, зовні схожий з програмою MS Paint. Тут ви можете додати картинки із стандартного клипарта, додати мелодію, написати будь-які слова, використовуючи красиві шрифти. Не бійтеся створювати свою листівку, тому будь виправлення ви можете повернути на кілька кроків назад.
5
Для завершення створення листівки натисніть посилання «Вставити». Через деякий час в гостьовій книзі з'явиться вами створений малюнок. Якщо він вам не сподобався або ви вирішили завантажити вже готове зображення, натисніть посилання «Видалити».
6
Знову натисніть посилання «Додати запис», потім натисніть посилання «Фото». Тут є два шляхи: завантажити зображення з комп'ютера або з інтернету. Для завантаження з комп'ютера поставте відмітку напроти пункту «Фотографія» та натисніть кнопку «Огляд». У вікні, виберіть зображення та натисніть кнопку «Відкрити».
7
Для завантаження фотографії з інтернету досить зайти на сторінку з картинкою, натиснути правою кнопкою на фотографії і вибрати пункт «Скопіювати посилання на зображення» (назва може бути інше залежно від браузера). Перейдіть до вікна додавання фотографії, поставте відмітку напроти пункту «З інтернету». Поставте курсор в порожнє поле і натисніть сполучення клавіш Ctrl + V або Shift + Insert, щоб вставити скопійоване посилання.
8
Для розміщення зображення натисніть кнопку «Завантажити», через деякий час завантажене вами зображення виявиться в гостьовій книзі. Для його збільшення натисніть на картинку .