Перенести листи з the bat в програму Windows.

У деяких випадках користувачам персональних комп'ютерів потрібно перенести всю пошту , тобто поштові повідомлення, зі спеціальних програм, наприклад, The Bat, в стандартну програму управління поштовою скринькою (Windows Mail, Outlook Express і т.д.). Дану операцію можна виконати всього за кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - The Bat;
  • - Windows Mail;
  • - Outlook Express;
  • - Microsoft Outlook.
Інструкція
1
Запустіть програму The Bat і перейдіть до файлів листів. Для цього натисніть верхнє меню «Інструменти», виберіть розділ «Експортувати листи», потім пункт «Файли листів». Вкажіть папку, куди слід зберігати всі листи. Виділіть все листи, які знаходяться в цьому вікні.
2
Якщо у вас вже була запущена програма Windows Mail, закрийте її. Потім перейдіть до каталогу C: UsersDmitriyAppDataLocalMicrosoftWindows Live MailDmitriy. Під ім'ям Dmitriy розуміється папка вашого облікового запису. Виберіть будь-яку папку, наприклад, «Вхідні» (Inbox), відкрийте її.
3
Відкрийте папку, яку ви вказали в якості місце збереження листів в програмі The Bat. Виділіть все листи і скопіюйте їх, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A і Ctrl + C. Тепер вставте скопійовані файли у відкритий каталог Windows Live Mail, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + V.
4
Тепер запустіть програму Windows Mail і перевірте всі листи, які повинні з'явитися.
5
Для перенесення поштових листів з The Bat в Microsoft Outlook необхідно на жорсткому диску створити тимчасові директорії, наприклад, «Вхідні», «Важливі листи», «Не забути» і т.д.
6
Запустіть The Bat, перейдіть в будь-яку папку, виділіть всі повідомлення всередині неї, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A. Потім натисніть верхнє меню Tools, потім розкрийте розділ Export Messages і виберіть пункт Message files. В якості папки збереження вкажіть нещодавно створені тимчасові директорії. Дану операцію повторіть для кожної папки з листи ми, які є в самій програмі.
7
Для перенесення поштових листів з The Bat в Outlook Express необхідно створити новий акаунт в Outlook. У своєму профілі створіть кілька папок, аналогічних за назвою з тими, які є в The Bat.
8
Відкрийте будь-яку папку з поштовими листи ми, виділіть їх і перетягнете у вікно відкритої папки Outlook Express. Для кожної окремої папки необхідно повторити цю операцію.