Як заправити phaser 3100mfp.

Заправка картриджів принтера зараз доступна практично в кожному місті, однак, ви можете зробити це самостійно, не вдаючись до допомоги сторонніх сервісних центрів, за умови, що уважно ознайомитеся з інструкцією по перезаправке.
Вам знадобиться
  • - спеціальний набір з тонера і нового чіпсета для phaser 3100mfp;
  • - плоска і хрестова викрутки.
Інструкція
1
Відкрийте кришку друкувального пристрою і витягніть з нього картридж. Підготуйте робочу поверхню, найкраще застелити її тканиною, щоб потім легко було прибрати порошок і не втратити дрібних деталей. Зверніть увагу, що вам доведеться працювати з тонером, який у жодному разі не повинен потрапити вам в дихальні шляхи.
2
Відкрутіть всі видимі вам болти зовні картриджа. Зніміть кришку картриджа, притримуючи внутрішні пружини. Прочистіть його контейнер від залишків тонера за допомогою злегка вологою м'якою безворсовой серветки. Те ж саме виконайте з іншими складовими картриджа, оскільки в іншому випадку будуть залишатися некрасиві сліди й розлучення на документах.
3
Поміняйте чіп картриджа, суворо дотримуючись міститься в наборі інструкції. Це необхідно для того, щоб пристрій не розпізнаються його як порожній. Якщо ви не впевнені в тому, що можете зробити це самостійно, зверніться до послуг фахівців сервісних центрів, однак, складного нічого в цій процедурі немає, якщо бути акуратним і обережним. Якщо ви допустите хоч найменшу помилку на цьому етапі, ви ризикуєте не тільки пошкодити картридж, але й саме друкувальний пристрій.
4
Засипте тонер в сухий чистий контейнер. Необов'язково заповнювати його на 100%, оскільки весь він ніколи не витрачається. Ознайомтеся з ємністю і насипте трохи менше покладеного. Виконайте збірку картриджа в зворотній послідовності і встановіть його в принтер.
5
Вимийте руки після роботи з тонером, навіть якщо ви не бачите його залишків на собі. Він містить небезпечну для здоров'я речовину, не можна також допускати його потрапляння на обличчя і очі. По можливості проводите процедуру заправки картриджа в окулярах, оскільки при його попаданні на слизову можуть бути ускладнення.
Зверніть увагу
В більшості випадків використання перезаправлені картриджів позбавляє вас гарантії.
Корисна порада
Використовуйте тільки відповідні саме вашої моделі чорнило для перезаправлення.