Як зробити луна тільки на мікрофон. схема мікрофонний підсилювач з функцією луна.

Якщо вам для тих чи інших цілей потрібно додати відлуння на звук в мікрофоні, запасіться терпінням, оскільки настройка звукових пристроїв завжди довгий і складний процес.
Вам знадобиться
  • - мікрофон.
Інструкція
1
Відкрийте настройки аудіосистеми на вашому комп'ютері. Для цього зайдіть в панель управління і виберіть пункт меню «Звуки і аудіопристрої». У новому меню виберіть настройку аудіопристроїв. У який з'явився невеликому вікні на вкладці «Аудіо» налаштуйте другу зверху пристрій, натиснувши відповідну кнопку меню.
2
Позначте галочкою пункт додавання відлуння , застосуйте і збережіть зміни. Цей пункт може бути недоступний з деяких причин, в особливості якщо ваш мікрофон вбудований в ноутбук або веб-камеру.
3
Відкрийте в настройках звуків і аудіопристроїв на панелі управління пункт настройки звукової карти, якщо вона у вас вбудована в материнську плату, настройка буде називатися Realtek (HD Audio в деяких випадках). У вас відкриється велике вікно настройки драйвера вашого аудіопристрої. Перейдіть на вкладку конфігурації мікрофона і зніміть галочку з пункту «Придушення відлуння ». Перейдіть на вкладку налаштувань пристроїв виведення (колонок) і перевірте там настройки відлуння . Вони повинні бути відключені.
4
Якщо вам потрібно увімкнути функцію додавання відлуння в програмі звукозапису (знаходиться в стандартних додатках Windows), відкрийте пункт меню «Ефекти» та виберіть функцію «Додати відлуння » . Також деякі програми для редагування аудіозаписів виконують функцію додавання відлуння тільки на голос. Зверніть увагу на подібні програми виробництва Sony і Nero, вони найбільш якісно справляються з функціями обробки аудіо.
5
Якщо вам потрібно додавання відлуння на мікрофон при використанні будь-якої програми, відкрийте настройки її конфігурації і в пункті, пов'язаному з використанням мікрофона знайдіть потрібний вам параметр і застосуєте його, якщо такий є. Також деякі мікрофони, вбудовані у веб-камеру налаштовуються з програми драйвера.
Зверніть увагу
Будьте уважні при скачуванні програм для аудіообработкі, більшість з них небезкоштовно.