Як обмежити розмір файлу.

Рішення завдання обмеження розміру створюваного файлу може знадобитися у випадках тестування або налагодження нового обладнання, перевірки пропускної здатності і т.д. Проблема може бути вирішена стандартними засобами операційної системи Microsoft Windows або за допомогою залучення додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - Fsuitil;
  • - BigByte.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск», розташовану в нижньому лівому кутку монітора комп'ютера, для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури обмеження розміру створюваного файлу
2
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання запуску інструменту командного рядка.
3
Введіть значення fsuitil.exe file createnew ab, де a - ім'я створюваного файлу і повний шлях до місця його збереження, а b - розмір створюваного файлу в байтах . Дана дія запустить вбудовану утиліту Fsuiil, відповідальну за створення нового файлу з певним розміром. Як приклад можна спробувати створити текстовий файл з ім'ям «перевірка» розміром в 1 Мб: fsuitil.exe file createnew c: estпроверка.txt 1048576.
4
Натисніть функціональну клавішу Enter для застосування обраних змін.
5
Скачайте і встановіть на комп'ютер додаток BigByte. Додаток є безкоштовним і вільно поширюється в мережі. Розмір програми - 205 Кб.
6
Запустіть виконуваний файл утиліти bigbyte.exe і введіть бажане значення імені створюваного файлу в поле Filename вікна програми.
7
Скористайтеся випадає, меню рядка обмеження розміру для визначення необхідної кількості мега-, гіга- або терабайт в створюваному файлі і натисніть кнопку Create для підтвердження виконання команди створення нового файлу з вказаним розміром.
8
Відкрийте робочу папку програми BigByte і знайдіть створений файл.
Корисна порада
Кратність зазначених едениц вимірювання в комп'ютерному середовищі дорівнює 1024 = 2 в десятій ступені, тому можливість вибору смислових визначень бажаного розміру новостворюваного файлу є безсумнівним плюсом цього програмного забезпечення, створеного розробниками Skrommel.