Як паяти мікрофон.

Якщо неакуратно поводитися з мікрофоном , то дуже велика вірогідність того, що він може вийти з ладу. Поломки такого типу, як правило, не дуже серйозні і їх можна виправити самостійно, обходячись підручними засобами.
Інструкція
1
Встановіть причину, через яку не працює мікрофон. Справа може бути зовсім не в пристрої, а в сполучає кабелі. Щоб це перевірити, підключіть мікрофон до підсилювача або будь-якого іншого пристрою, спільно з яким ви його використовуєте. Почніть перегинати кабель в різних місцях. Якщо ви потрапите в потрібне місце, з'явиться сигнал.
2
Щоб простіше перевірити в кабелі чи справа, підключіть мікрофон за допомогою іншого шнура. В такому випадку може відпасти необхідність паяти мікрофон. Визначте місце обриву кабелю. Виріжте його і припаяйте штекер в нове місце.
3
Уважно огляньте мікрофон на наявність видимих пошкоджень. Може бути пошкоджена кнопка включення, якщо така є. Спробуйте її зафіксувати в робочому положенні. Міг просто перескочити повзунок. Зніміть захисну сітку з голови мікрофона. Перевірте, чи цілі контакти. Акуратно вийміть її, потягнувши на себе. Якщо один або обидва контакти пошкоджені, вам потрібно їх припаяти на колишнє місце.
4
Візьміть паяльник, олово і каніфоль. Щоб пайка була надійніше, краще всього використовувати спеціальний склад - каніфоль, розчинена в спирті. Його можна придбати в будь-якому будівельному супермаркеті у відділі аксесуарів до інструментів. Щоб спаяти мікрофон, розігрійте паяльник.
5
Зачистіть попереднє місце контакту. Видаліть з нього за допомогою паяльника залишки припою. Нанесіть на нього розплавлену каніфоль або спеціальний склад. Потім нанесіть небагато розплавленого олова, щоб було до чого припаяти контакти. Після того як олово застигло, а застигає воно дуже швидко, візьміть відірваний контакт.
6
Щоб полагодити мікрофон, придавите контакт паяльником до лову на місці припайки. Як тільки контакт зануриться в олово, приберіть паяльник. Олово застигне, контакт припаяний. Теж саме зробіть і з іншим контактом. Слідкуйте, щоб довжина припаювати дроти була не надто довгою, бо потім буде складно запхнути все в корпус мікрофона, та й якість сигналу буде значно гірше.