Як прибрати перешкоди з відео. програма для усунення перешкод на відеозапису.

Найчастіше при зйомці відеозапису фотокамерою або зйомці при недостатньому освітленні або невідповідних налаштуваннях якість запису залишає бажати кращого. Однак існує кілька програм, які допоможуть в таких випадках.
Вам знадобиться
  • - програма AviSynth.
Інструкція
1
Скачайте в інтернеті будь-яку програму з розширеними функціями редагування відеозаписів, наприклад, AviSynth. Природно, ви можете скористатися будь-який інший програмою, однак іменного для цього додатка існує дуже потужний фільтр для придушення перешкод відеозаписів, не кажучи вже про те, що вона є найбільш функціональною серед наявного ПЗ для обробки відео.
2
Виконайте завантаження програми. Якщо скачування проводилося не з офіційного сайту, перевірте архів на віруси і приступите до установки. Слідуючи вказівкам меню інсталятора, виконайте настройку системи і програми потрібним для вас чином. Перед установкою переконайтеся, що на вашу відеокарту встановлені оновлені версії драйверів.
3
Ознайомтеся з функціоналом програми, оскільки для виконання функцій редагування відеозаписів в ній потрібно вміти вільно орієнтуватися в меню. Після того, як ви освоїте роботу з фільтрами, скачайте fft3dfilter, це найбільш зручне і швидко розвивається доповнення, яке допоможе вам усунути недоліки відеозапису.
4
Зверніть увагу, що якщо недоліки пов'язані з тремтінням камери, неякісної зйомкою або зйомкою при темному освітленні, особливих результатів ви не доб'єтеся жодної програмою.
5
Якщо вам часто доводиться знімати відео, а якість запису вас не влаштовує, замініть апаратуру на більш відповідну умовам зйомки, оскільки якщо спочатку якість відео було поганим, це не виправити жодної програмою. При виборі камери керуйтеся світлочутливістю і стабілізацією зображення, також зверніть увагу на виробника оптики.
6
Не використовуйте функцію запису відео на цифрових фотоапаратах, це псує його матрицю. Відео, записане за допомогою додаткової матриці дзеркальної камери, також не буде відрізнятися гарною якістю, найкраще придбати окремий апарат.
7
Якщо ви хочете поліпшити видимість при поганому освітленні, збільште показник світлочутливості, однак зверніть увагу, що при показнику більше 800 на відео і фотографіях з'являються перешкоди . Знайдіть баланс між якістю і світлочутливістю при зйомці таким чином, щоб шуми легко було змінити в програмі.
Корисна порада
Набудовуйте камеру вручну і не користуйтеся при зйомці автоматичним режимом.