Як дізнатися материнську плату.

Материнська плата, або як її ще називають - системна плата, є важливою складовою частиною системного блоку. Материнська плата є свого роду базою яка з'єднує всі складові частини комп'ютера в один єдиний організм. Як же дізнатися, яка саме системна плата встановлена на вашому комп'ютері?
Інструкція
1
Найпростіший і надійний спосіб ідентифікації цього пристрою - це візуальний огляд. Єдиний недолік цього способу полягає в тому, що вам доведеться розкрити системний блок. Не варто лякатися цієї маніпуляції, нічого страшного в цьому немає. Для цього обов'язково обесточьте комп'ютер, і відкрийте кришку системника. Зазвичай для цього достатньо відсунути засувки і потягнути кришку в сторону і на себе. Звичайно блоки різних виробників мають не однакову конструкцію але цей крок не повинен привести до великих труднощів.
2
Системна плата - це найбільша частина «нутрощів» вашого комп'ютера. До неї під'єднані всі інші пристрої. Все що вам залишилося - це прочитати, що на ній написано.
3
Для наступного способу, вам знадобиться спеціальна програма, наприклад - EVEREST. Програма є умовно-безкоштовною. І без реєстрації пропрацює протягом 30 днів, так що витрачатися не доведеться. Запускаєте і вибираєте пункт меню «системна плата». Тепер ви дізнаєтеся не тільки назва, а й багато іншої корисної інформації (країна виробник, інтернет адресу сайту підтримки, версію BIOS і багато іншого). Взагалі придивіться до цієї програми, вона є однією з кращих у своєму класі.
4
І ще один метод - уважно спостерігати за екраном завантаження. При включенні комп'ютера коли на екрані монітора прописується технічна інформація, так само висвічується назва системної плати.