Як намалювати букет троянд олівцем.

Щоб намалювати букет троянд, потрібно вміти малювати одну квітку троянд и. Структура його бутона не так проста, як здається - в ньому поєднуються сувора геометричність і норовливі плавні лінії. Малюючи троянд у, приділяйте увагу обом особливостям квітки.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу вертикально. За допомогою простого олівця виконайте начерк, композицію малюнка. Додайте вазу або кошик у нижній частині аркуша. Ви також можете відмовитися зовсім від ємності для квітів. Колами позначте головки квітів. Від кожної з них проведіть лінії (майбутні стебла) і зберіть їх воєдино. Наносите начерк легкими штрихами, не натискаючи сильно на олівець. Якщо лінія здається вам невірною, не поспішайте її прати. Краще накидайте кілька варіантів і потім акуратно ластиком підітріть зайве.
2
Тепер займіться безпосередньо головками квіток. Намалюйте над колом невелику «коронку» - висоту пелюсток троянд и. Потім поступово починайте перетворювати заготовку в квітку, Домальовуючи пелюстки. Починайте знизу, захоплюйте по краях і поступово заглиблюйтеся в центр, закругляя пелюстки навколо нього. Потім намалюйте під квіткою чашолисток (тоненькі листочки внизу біля основи квітки).
3
Намалюйте стебла. У підстави вони будуть тонше, ніж на кінці. Не забудьте про шипи і листя троянд и, які мають загострену форму. Від стебла намалюйте невеликий держак, від якого відходять по два-три листка. Край у листя злегка зубчастий, але якщо листя невеликі, то краї можна не промальовувати.
4
Далі олівцем нанесіть первісну штрихування тіні, визначивши перед цим, з якого боку у вас буде розташовуватися світло. Квіти потрібно штрихувати акуратними лініями за формою пелюсток, так само надходити і з листям. Коли закінчите штрихування, то гострим куточком гумки (для цього його можна порізати ножицями) можете намалювати прожилки на листі і пелюстках. Потім підкресліть ці прожилки загостреним олівцем , це додасть ефект об'єму і натуральності вашому малюнку.
Корисна порада
Спробуйте малювати букет троянд або окремий квітка з натури або користуючись фотографіями з інтернету.