Як вставити пробіл. Як зробити нижній прогалину.

Пропуск - це той знак, який ніхто не бачить, але без якого ніхто не може обійтися. Це символ паузи між словами, покликаний полегшувати читання і придуманий задовго до винаходу комп'ютера. Кілька способів вставити цей знак у віртуальному тексті.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Відкрийте будь-який текстовий файл або почніть створювати текстове повідомлення на форумі, сайті або блозі. Введіть перше слово, потім натисніть клавішу «пробіл» на клавіатурі. Це найдовша клавіша.
2
Щоб скопіювати знак пробілу, поставте курсор одразу перед знаком або після нього. Затисніть клавішу "Shift" і натисніть стрілку «назад» або «вперед», в залежності від положення курсора щодо знака. Пропуск виділиться. Скопіюйте його за допомогою правої кнопки миші (у сплив віконці натисніть відповідну команду) або клавіш "ctrl c", натиснутих разом.
3
Знайдіть місце, куди потрібно вставити пробіл, і клацніть по ньому курсором (іноді це два слитно написаних слова). Натисніть праву кнопку миші і виберіть команду «вставити» або натисніть клавіші "ctrl v". З'явиться прогалину.
4
Для вставки «нижнього пробілу» виконайте ту ж операцію, замінивши клавішу пробілу на поєднання "shift -". Клавіша нижнього пробілу знаходиться в другому зверху ряду клавіатури, праворуч від клавіші «нуль», і збігається з клавішею дефіса.