Чому волосся в'ється.

Структура, а також колір волосся у представників різних рас різні - наприклад, у негрів волосся зазвичай темні і кучеряве, а у представників білої раси можуть бути різні - і прямі, і кучеряве, і просто злегка хвилясті. В житті, як правило, володарі прямих волосся прагнуть будь-якими способами зробити їх кучерявими, а володарі кучерявого волосся бажають волосся випрямити.
Вам знадобиться
  • - Бігуді;
  • - плойка;
  • - засоби по догляду за кучерявими волоссям.
Інструкція
1
По-перше, колір, товщина і курчавость волосся передається людині у спадок. Якщо у ваших предків були кучеряве волосся , то у вас є можливість мати такі ж волосся . Структура волосся закладається ще в утробі матері. Однак, малюки найчастіше народжуються з прямим волоссям. Їх хвилястість, а також колір можуть змінюватися з часом.
2
По-друге, прямі і кучеряве волосся мають різну структуру. При дослідженні структури вчені розглядали зріз волосся під мікроскопом. В результаті було виявлено, що розтин може бути різної форми - від ідеально круглої до еліптичної, і навіть напівеліптичними. Форма перетину волоса безпосередньо залежить від форми фолікула волоса. У прямого волосся форма зрізу - кругла, у хвилястих - овальна, плеската, у сильно кучерявого - еліптична.
3
По-третє, волосся іноді починають витися після гормональної перебудови в організмі. Зазвичай це відбувається у підлітків в період статевого дозрівання, у жінок під час вагітності, або після неї і т.д.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=piNXVR3r3Wg
Зверніть увагу
Кучеряві волосся більш тонкі і ламкі в порівнянні з прямими, а, отже, вимагають особливо ретельного догляду. Вибирайте спеціальний шампунь для кучерявого волосся на основі натуральних компонентів. Не варто мити голову занадто часто - від цього волосся швидше стають сухими і більш ламкими. Користуйтеся спеціальними масками і бальзамами для зволоження волосся. Якщо вам захотілося випрямити свої кучеряве волосся - скористайтеся спеціальним випрямлячем волосся (утюжком).
Корисна порада
Сьогодні існує багато способів зробити пряме волосся хвилястими: - Бігуді. Один з найбезпечніших і щадних способів, так як волос не піддається впливу високої температури або хімії. Чим довше носити бігуді - тим крутіше будуть локони. - Плойка, електрощіпци, фен з насадкою дифузор або термобігуді. Волосся стає кучерявими під впливом високої температури. Захоплюватися цими способами не варто, так як волосся швидко стануть сухими і ломкімі.- Хімічна завивка. Під впливом хімічних елементів волосся стає хвилястим. Результат зберігається до декількох місяців.