Як спланувати гардеробну.

Простора гардеробна кімната - мрія багатьох жінок. У добре організованій гардеробної можна без проблем зберігати будь-який одяг і аксесуари, там знайдеться місце і весільної сукні та водолазному костюму. Шкарпетки і панчохи, білизна і шарфи, туфлі і сумочки - в гардеробній все розташовується на спеціально відведених місцях, не плутається і не втрачається. Створити таке сховище можна скрізь - і у великому будинку і в типовій квартирі.
Інструкція
1
Ідеальних гардеробних, що підходять кожному, не існує. При їх плануванні слід врахувати масу нюансів. Перш за все, оцініть власні одежно-взуттєві запаси. Вирішіть, чи буде одяг всієї родини зберігатися в одному місці, або вам буде потрібно розділити гардеробні, приміром, на дорослу й дитячу.
2
Складіть список свого одягу, взуття та аксесуарів. Не забудьте про білизну, валізи, спортивний інвентар, біжутерію - все те, що теж може зберігатися в гардеробній. Це необхідно для визначення кількості та розміру стелажів, полиць, рейлингов і інших пристосувань для зберігання.
3
Вирішіть, як вам зручніше розташувати свої речі. Приміром, чоботи можна зберігати в коробках, встановлювати в взуттєві стійки або підвішувати на штангу в спеціальних затискачах. Білизна може бути укладено в ящики комодів, спеціальні коробки або підвісні осередки. Трикотаж зберігають як на відкритих полицях, так і в ящиках. Чи не орієнтуйтеся на красиві картинки в журналах і поради дизайнерів - думайте тільки про власну зручність.
4
Високі секції - до 1,5 метрів - знадобляться для розвішування платтів, пальто, плащів. Ширина секції залежить від кількості таких речей у вашому гардеробі. Глибина стандартної секції - 50 см. Над ними практично розташувати полки для малогабаритних предметів - коробок з взуттям і капелюхами, згорнутих пледів, вовняних палантинів, сумок.
5
Штани зручно зберігати складеними удвічі, на спеціальних вешалах. Висота брючних секцій - до 1 метра, глибина - 50 сантиметрів. Такі ж секції обладнають для блузок і піджаків. Трикотажні речі укладаються на полиці або в ящики. Їх не варто робити занадто глибокими і високими - джемпери та кардигани, укладені у високі стопки, будуть м'ятися. Оптимальний розмір полиць - до 30 см у висоту і до 50 см в глибину.
6
У нижній частині вбиральні розташовують взуттєві полки. Для зручності вибору їх можна зробити висувними. Тим, у кого багато взуття, можна вибудувати для неї окремий стелаж. Глибина взуттєвих секцій - 30-35 см. Для дорогих туфель варто використовувати колодки з кедра, повсякденне взуття можна надягати на пластикові розпірки.
7
Не забудьте оснастити гардеробну дзеркалом. Обов'язково дзеркало в повний зріст, за бажанням його можна доповнити бічними стулками, щоб була можливість оцінити свій костюм з усіх боків.
8
В окремій секції гардеробної можна розташувати предмети для догляду за одягом - відпарювач, праска, прасувальну дошку.