Як відключити підсвічування у веб-камері. Як вимкнути веб камеру на Асус.

Функція підсвічування є далеко не в кожній веб- камері, проте це досить зручне доповнення, яке дозволяє краще висвітлювати область поруч з камерою, при цьому не засліплюючи користувача яскравим світлом.
Вам знадобиться
  • - веб-камера;
  • - програмне забезпечення для неї.
Інструкція
1
Знайдіть на вашій веб- камері спеціальну кнопку включення і виключення підсвічування. Деякі моделі також містять зовнішню кнопку налаштування яскравості і кольору. Уважно ознайомтеся з її зовнішнім виглядом, можливо, потрібна вам кнопка захована на задній стінці пристрою або просто не помітна на перший погляд.
2
Якщо на вашій веб- камері немає зовнішніх кнопок настройки, включення і виключення підсвічування, відкрийте програму, встановлену разом з драйвером пристрою. Відкрийте головне меню камери і знайдіть перемикач лампи. Також зайдіть в конфігурацію налаштувань і спробуйте знайти потрібний вам пункт.
3
При використанні веб-камери в якій-небудь програмі на вашому комп'ютері, відкрийте її конфігурацію і зверніть увагу на наявність команди включення і відключення підсвічування, а також інших схожих пунктів меню.
4
Відкрийте панель управління і зайдіть в налаштування принтерів та іншого обладнання. Виберіть настройку сканерів і камер. У вас з'явиться список ярликів запуску обладнання, клацніть по камері. Після цього повинен з'явитися спеціальний майстер настройки. Спробуйте в ньому знайти функцію відключення підсвічування.
5
Скачайте додаткову утиліту для управління пристроями комп'ютера, попередньо переконавшись, що вона сумісна з конфігурацією обладнання вашим комп'ютером. Такі програми можна знайти на будь-якому торренте в системних утиліти, які оптимізують використання операційної системи. Багато з них мають додаткову панель керування пристроями, в тому числі камерами.
6
Переінсталюйте драйвера на ваш пристрій, якщо ви не можете вимкнути підсвітку камери або у вас виникли інші проблеми з її використанням. Переконайтеся, що дієте правильно, попередньо прочитавши інструкцію, яка йде в комплекті з камерою або скачавши додаткову з інтернету.
Корисна порада
Не вмикайте підсвічування вебкамери, якщо ноутбук працює від батареї.
Деякі веб-камери забезпечені функцією підсвічування об'єкту, що знаходиться перед об'єктивом. Іноді ця опція є зайвою, наприклад, при хорошому освітленні приміщення. Існує кілька способів відключення підсвічування через інтерфейс пристрою.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення, що постачається разом з веб-пристроєм;
  • - веб-камера.
Інструкція
1
Перш за все, варто переконатися в тому, що дана функція реалізована не тільки на програмному рівні, а й на апаратній. Відключення підсвічування можливо зробити натиснувши спеціальну кнопку безпосередньо на корпусі камери. Більшість камер, які мають фронтальну підсвітку , оснащені таким рішенням. Найчастіше кнопку можливо виявити лише на дотик (вона невеликого розміру), як правило, вона розташовується з тильного боку пристрою.
2
Якщо кнопок управління камерою вами не було виявлено, зверніться до програмної складової пристрою. Знайдіть інсталяційний диск для камери, який йшов в комплекті з нею, і вставте його у відкритий лоток CD/DVD-приводу. В меню диска виберіть розділ Program (програми) або Utilities (утиліти). Інсталює програму, яка служить для управління зовнішнім девайсом.
3
У головному вікні програми перейдіть до розділу «Управління веб-камерою» (назва може бути іншим) і знайдіть опцію «Фронтальної підсвічування». Відключіть її, вибравши відповідний пункт. Збережіть зміни і закрийте вікно програми.
4
Якщо даного ПЗ на установчому диску виявлено не було, рекомендується завантажити утиліту по роботі з камерою. Якщо веб-камера вбудована в корпус ноутбука, слід встановити додаткові драйвера з офіційного сайту, за допомогою яких можна управляти будь-якою дією.
5
Додаткові функції управління камерою є і в налаштуваннях самих драйверів, запуск яких здійснюється через панель управління або через диспетчер пристроїв. Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, двічі клацніть по значку «Принтери і факси», потім виберіть елемент «Сканери та камери». У властивостях веб-камери використовуйте пункт запуску програми драйвера.