Як очистити журнал пошуку.

Кожен веб-браузер зберігає історію подорожей користувачів по інтернету. Можливо, ви воліли б зберегти конфіденційність в цьому питанні. В такому випадку, вам потрібно очистити журнал відвідувань.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте IE7, в меню «Сервис» вибирайте опцію «Видалити журнал " і натисніть "Видалити історію» в розділі «Журнал». В цьому вікні ви можете видалити куки, тимчасові файли інтернету та інші дані, створені при відвідуванні різних веб-вузлів.
2
Для очищення журнал а в IE8 запустите браузер з меню «Пуск» і перейдіть у вкладку «Безпека». Вибирайте команду «Видалити журнал ...». Якщо ви хочете зберегти куки і дані деяких веб-вузлів, відзначте прапорцем пункт «Зберегти дані обраних веб-вузлів». Відзначте прапорцями ті дані, від яких хочете очистити жорсткий диск, і натисніть «Видалити».
3
Щоб очистити журнал відвідувань Mozilla Firefox вище 3-ей версії, використовуйте команду «Стерти недавню історію» з меню «Інструменти». У вікні "Очистити" натисніть на стрілку і вибирайте із списку часовий інтервал, який вимагає очищення журнал а.Раскройте список «Подробности», натиснувши на стрілку, і відзначте прапорцем дані, які будете видаляти. Натисніть «Очистити зараз».
4
Якщо ви використовуєте версію Mozilla 3.0 і нижче, в меню «Інструменти» вибирайте команду «Видалити особисті дані». Відзначте прапорцем «Видалити журнал відвідувань» і натисніть «Видалити зараз».
5
Щоб очистити історію відвідувань в Google Chrome, на панелі інструментів натисніть значок гайкового ключа. Вибирайте послідовно «Інструменти» і «Видалення даних веб-перегляду». У новому вікні вкажіть в списку проміжок часу, за який потрібно видалити дані. Відзначте прапорцями типи файлів, від яких хочете позбутися, і натисніть «Видалити дані ...».
6
Для очищення історії переглядів вибирайте опцію «Історія». Вгорі сторінки натисніть посилання «Змінити список" і поставте прапорці поруч із даними, які будете видаляти. Натисніть «Видалити вибрані елементи». Підтвердіть вибір, натиснувши ОК. Щоб повернутися в звичайний режим, перейдіть за посиланням «Готово» в правому верхньому кутку сторінки.