Як відредагувати своє фото. відредагувати особа на фото.

Нехай ви не майстер фотошопу, але все ж в ваших силах виправити деякі недоліки на ваших фотографіях. Що найчастіше доводиться коригувати? По-перше, це баланс білого, тобто коректність відображуваних квітів. По-друге, світло: часто фотографії виходять дуже темними. По-третє, природні недоліки: прищі, зморшки, шрами і т.п. По-четверте, часто фотографії виходять недостатньо різкими, тому можливо буде потрібно збільшити різкість. Для кожної операції створюйте копію попереднього шару.
Вам знадобиться
  • - фотографія
  • - фотошоп
Інструкція
1
Отже, будемо діяти у вже поданому порядку. Почнемо з поправки балансу білого. Як дізнатися, що він порушений? Найпростіше - за кольором обличчя. Занадто жовте або малинове особа говорить про неправильне відображенні кольорів на фото. Щоб уникнути цієї помилки, виставите настройку ББ в фотоапараті відповідно до освітлення перед зйомкою. Якщо ви фотографуєте в форматі .raw, то виправити бб ви зможете в спеціальних програмах. Якщо ж ви знімаєте в форматі.jpg", то виправляти його набагато складніше. Краще скористатися простою функцією фотошопа. Знайдіть в меню «зображення» пункти «Автотон» і «Автоматичний колір». Спробуйте застосувати спочатку один з цих пунктів, потім скасуйте дію і спробуйте другий. Який результат вам сподобався більше, той і залиште.
2
До речі, користуючись описаним вище способом, ви вирішите проблему не тільки балансу білого, але і зробите фотографію світліше, якщо вона занадто темна. Освітлити фото можна також викликавши інструмент «рівні» (меню зображення-корекція-рівні). Пересуваючи повзунки, ви можете регулювати освітленість світлих, темних і середніх тонів.
3
Щоб видалити природні недоліки, скористайтеся лечащей пензлем. Взявши інструмент, затисніть клавішу Alt і клацніть по чистому ділянці шкіри недалеко від того, яке будете «лікувати». Тепер відпустіть клавішу і мишкою як звичайною кистю зафарбовуйте всі дрібні недоліки. Шкіра стане рівніше. Використовуйте краще кисть невеликого розміру, щоб уникнути появи плям на шкірі. До речі, цей прийом можна використовувати не тільки для чистки шкіри, але і для видалення інших небажаних предметів з фотографії.
4
Останнє, що залишилося - це навести різкість. Краще використовувати один з фільтрів у групі «різкість». Спробуйте все. Пограйте з настройками і обов'язково знайдете те, що вам підійде. Головне, не перестарайтеся. Занадто сильна різкість веде до втрати деталей, робить фотографію некрасивою і неприродною. Коли виберете відповідні налаштування, трохи зменшіть прозорість шару. Тепер можете виконати зведення шарів і зберегти оброблену фотографію.
Корисна порада
Для кожної нової операції створюйте нову копію шару.