Як підігнати звукову доріжку.

Щоб підігнати звукову доріжку під відео, потрібно скористатися спеціальною програмою для обробки цифрового відео або спеціальним додатком, яке може синхронізувати звук з відео. Як же це зробити?
Інструкція
1
Скачайте з інтернету і встановіть на ваш комп'ютер програму для редагування відео. Якщо ви користувач Мас, то вам потрібна програма iMovie. Якщо ви користувач РС, то для того, щоб підігнати звукову доріжку , вам знадобиться програма Adobe Premiere.
2
Запустіть встановлену програму. Потім завантажте в неї потрібний файл. Для цього натисніть пункт меню «Файл», виберіть «Імпорт», перейдіть в директорію, в якій знаходиться цікавить вас відеоролик, клацніть по ньому один раз лівою кнопкою миші і натисніть кнопку «Відкрити».
3
Клацніть по першому кліпу, створеному з імпортованої відео. Потім затисніть клавішу Shift і стрілку вниз, щоб переміститися вниз і почати роботу з усіма кліпами обраного відеофайлу. Після того, як всі кліпи обрані, перетягніть один з них на тимчасову шкалу, щоб розташувати їх в правильному порядку.
4
Натисніть на кнопку «+». Вона розташовується поруч з відеодоріжці. Це потрібно для того, щоб синхронізувати звукову доріжку . Звукова доріжка буде окремо відображена. Щоб розвести відео і аудіо доріжку , клікніть правою кнопкою миші по відео файлу і в контекстному меню, виберіть пункт «Роз'єднати».
5
Перемістіть кліпи в праву частину, щоб доріжка включалася трохи пізніше. Щоб звукова доріжка включалася раніше, відповідно, перемістіть кліпи вліво. Потім, коли відео і звук будуть ідеально збігатися, зафіксуйте це положення й експортуйте програмну сесію в новий файл.
6
Оберіть місце для його збереження, надайте ім'я та натисніть кнопку зберегти. Експортування займе кілька хвилин. У тому випадку, якщо ви не хочете синхронізувати звук вручну, скачайте спеціальну програму. Добре себе зарекомендувала програма VirtualDub. Скачайте і встановіть цю програму на ваш персональний комп'ютер. Запустіть її. Завантажте потрібний файл в робочу область програми. Потім виконайте автоматичну синхронізацію.
В відеофайлах можуть відбутися збої, в результаті яких виникає дедалі більша разбежка аудиодорожки і зображення. Такий дефект називають прогресуючої розсинхронізація звуку .
Інструкція
1
Виправити такий відеофайл можна за допомогою програми Cool Edit Pro. Завантажте на комп'ютер програму Cool Edit Pro. Як правило, посилання на скачування цього додатка можна знайти через будь-яку службу пошуку в інтернеті. Також можете завантажити на сайті softodrom.ru або soft.ru. Перед роботою з завантаженими файлами перевірте їх антивірусною програмою. Розпакуйте файли і встановіть програму.
2
Запустіть Cool Edit Pro і виберіть режим Multitrack (для цього натисніть клавішу F12). Потім відкрийте в програмі відеофайл, який потрібно відредагувати. Для цього виберіть пункт меню Insert - Video from file. Вкажіть місце розташування файлу і почекайте, поки програма не завантажили його.
3
Перемістіть повзунок на закінчення відеодоріжки і подивіться повний час відео - переведіть значення в секунди. Перейдіть в режим редагування звукової доріжки, знову натиснувши F12 або кнопку Edit view.
4
Знову перемістіть повзунок в кінець доріжки і подивіться на її тривалість. Щоб змінити цей параметр, зайдіть в пункт меню Effect, виберіть Time/Pitch і Stretch. В поле Length введіть значення тривалості для відеодоріжки і натисніть ОК. Збережіть вийшла звукову доріжку як окремий звуковий файл за допомогою пункту File - Save as (програмі доступний формат wav).
5
Вам залишиться конвертувати отриманий файл в mp3 (наприклад, за допомогою програми CDex) і з'єднати його з відео зображенням (наприклад, використовуючи Virtual Dub). Ці дві операції можна відразу виконувати в програмі Virtual Dub, однак на те буде потрібно трохи більше часу. Ви можете використовувати й інше стороннє програмне забезпечення. На даний момент часу в інтернеті є великий асортимент безкоштовних і платних програм такого профілю.