Як почати свій бізнес з косметикою. рекламна листівка avon.

Косметична продукція ніколи не втратить актуальності у покупців. До того ж, вона має низку переваг порівняно з іншими товарами споживання: великим терміном зберігання, малогабаритністю, порівняно невеликою вагою.
Інструкція
1
Відкрийте магазин з продажу косметики. Він може називатися жіночим ім'ям, наприклад, господині або мати інше звучне і приваблива назва.
2
Урізноманітніть асортимент магазина: у ньому можна продавати декоративну і лікувальну косметику, засоби по догляду за волоссям, нігтями, шкірою і т.д.
3
Зробіть цікавий і привабливий внутрішній і зовнішній інтер'єр, оформіть його в єдиному іміджевому стилі. Придумайте слоган, визначальний принцип роботи магазину. Його будете використовувати в промо-акціях і рекламних оголошеннях.
4
Розкручуйте магазин, залишаючи рекламні листівки про продукцію в перукарнях, салонах краси та т.п. Публікуйте рекламні оголошення в газетах і журналах.
5
Влаштовуйте сезонні знижки, акції на різні групи товарів. Залучайте покупців промо-торгівлею з лотків на вулицях міста.
6
Створіть інтернет-магазин з продажу косметики, якщо у вас немає коштів і бажання орендувати приміщення і тримати штат продавців. Придумайте цікавий веб-дизайн або скористайтеся послугами майстра.
7
Надайте необхідну інформацію про кожного продається продукт, орієнтуйтеся на середньостатистичного покупця. Для написання рекламних текстів на сайті з продажу косметиці можна скористатися послугами досвідченого копірайтера.
8
Передбачите можливі способи доставки косметики при її замовленні через інтернет: кур'єром, поштою, авіапоштою і т.п.
9
Продумайте способи вчинення клієнтської оплати: електронні гроші, переказ грошей на розрахунковий рахунок, накладений платіж і т.д.
10
Станьте розповсюджувачем косметики однієї з торгових марок "Avon", "Oriflame", "Faberlic" і т.д. Правда, вам буде діставатися лише відсоток від продажів товару, який, зі збільшенням числа клієнтів, залучених вами, буде рости.