Як лікувати антуріум. антуріум Як вилкчіть.

«Квітка фламінго», «цветохвост» - це все назви антуриума . Незвичайну декоративність надає рослині видозмінений лист, який покривалом охоплює біля основи квітучий качан. Серед любителів кімнатного квітникарства антуріум набув популярності завдяки різноманіттю забарвлень і ошатному увазі. У здорової рослини блискуче листя і яскраві квіти. Якщо ж антуріум починає сохнути, а його листя жовтіти, слід негайно розпочати його лікування.
Вам знадобиться
  • - інсектицидні препарати;
  • - грунт;
  • - деревне вугілля;
  • - керамзит;
  • - епін.
Інструкція
1
Уважно огляньте рослина. Жовтувато-коричневі плями на листках і стеблах, пожовтіння по краях листя можуть бути викликані грибковими захворюваннями. Листя скручуються і засихають, а на стеблах з'явилися бурі бляшки - це ознаки появи шкідників. Найчастіше антуріум пошкоджується павутинним кліщем і попелицею.
2
Якщо рослина заражене грибком, видаліть пошкоджені хворобою листя і стебла. Обробіть антуріум 0,2% -им розчином фундазола або 0,1% -им - бенлатом. Обробку цими препаратами слід проводити не менше 3-х разів з перервою в 5-7 днів.
3
Якщо ви виявили комах на рослині, то видаліть дорослі, видимі, особини. Для цього приготуйте розчин господарського мила (1 ч.л. мильної стружки на 0,5 л гарячої води), змочіть в ньому ватний диск. Протріть листя рослини.
4
Обробіть антуріум 0,3% -им розчином карбофосу або розчином актеллика - 1-2 мл на 1 літр води. Через добу після обробки інсектицидами змийте залишки препарату. Для цього візьміть шматок поліетилену і прикрийте їм земляний кому. Облийте рослина з душу водою температурою 20-23? С. Через тиждень обробку повторіть.
5
Якщо всі вжиті заходи не допомогли, дістаньте антуріум з квіткового горщика. Обтрусіть залишки грунту. Промийте коріння у воді кімнатної температури. Видаліть пошкоджені, висохлі або підгнилі, частини кореня. Присипте зрізи стовченим деревним вугіллям. Його можна замінити активованим вугіллям, купленим в аптеці.
6
Горщик для посадки рослини обробіть слабким розчином марганцівки або промийте гарячою водою з господарським милом. Насипте керамзит на дно горщика для створення дренажного шару. Зверху додайте спеціальний грунт і посадіть антуріум. Обприскати пересаджене рослину розчином Епін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QUXXfqpQ2OE
Корисна порада
Щоб на антуріум не з'являвся шкідники, щотижня промивайте листя водою і видаляйте з них пиль.Для успішного вирощування поставте антуріум на освітлене місце, так, щоб на нього не потрапляли прямі сонячні промені. Слідкуйте за вологістю ґрунту. Поливайте рослину помірно, так, щоб волога не накопичувалася в піддоні, а й грунт не пересихала.