Як малювати обличчя Як в манзі.

Стиль манга - японський стиль малювання коміксів, який має свої характерні особливості. Можна виділити наступні: великі виразні очі з промальованими відблисками, маленькі ніс і рот, позначені невеликої рисою. Попри спільні риси, малюнки в цьому стилі бувають найрізноманітнішими.
Вам знадобиться
  • олівець, ластик, папір, лінійка
Інструкція
1
Для того, що намалювати особа в стилі манга, потрібно правильно підібрати його пропорції. Для цього необхідно зробити попередній начерк. Спочатку намалюйте коло, розділіть його на три рівних сегмента по горизонталі і на два по вертикалі, на цій лінії буде розташовуватися ніс. Продовжіть вертикальну лінію за межі кола вниз, її закінчення буде підборіддям. Чим довша ви намалюєте цей відрізок, тим більш витягнутим вийде особа . Тепер намалюйте дві дотичних до відрізка підборіддя, по ним окресліть дві півкола. Так ви отримаєте правильний овал обличчя.
2
Наступний етап - малювання очей. Очі повинні розташовуватися на рівній відстані від вертикальної лінії на нижній третині кола. Почніть малювати очі, позначивши верхні та нижні межі повік відрізками. Потім прорисуйте овали очей, не забувайте про відблиски. Брови персонажа проведіть округлими тонкими лініями.
3
Тепер потрібно намалювати ніс. Від найнижчої точки кола почніть малювати його лінію. Ніс персонажів манги малюють дуже маленьким і гострим. Ви можете позначити його однією короткою рисою, спрямованої знизу вгору вліво або вправо. Лінія вух знаходиться приблизно на одному рівні з очима.
4
Відразу під лінією носа намалюйте рот - суцільний або перерваної в середині лінією верхню губу, вона повинна бути дуже короткою. Позначте штрихом або відрізком лінію нижньої губи. Залиште місце для високого чола і почніть малювати лінію росту волосся, ви також можете закрити лоб широкою і довгою чубчиком. Чи не промальовувати пасма волосся докладно, досить виділити лише кілька з них
5
Якщо ви хочете намалювати персонажа в профіль, намалюйте те саме коло і розділіть його на три рівні частини, як по горизонталі, так і по вертикалі. Продовжіть ліву вертикальну лінію вниз за межі кола, потім проведіть від лівого краю кола дотичну вниз, паралельну цій лінії, її закінчення буде підборіддям персонажа.
6
Малюємо очей, використовуючи отримані сегменти круга. Його потрібно намалювати в самій нижній лівій його частині, при цьому лінія брови буде перебувати в сегменті вище. Прорисуйте пасма волосся, закриваючи кордон їх зростання. Закінчите малюнок, домалювавши волосся.
Стиль манга легко пізнаваний, в цьому стилі випускається багато характерних японських мультфільмів, давно завоювали любов сучасних підлітків. Щоб малювати манга , не потрібно бути професійним художником, треба просто знати, що ж відрізняє манга від всіх інших стилі й.
Вам знадобиться
  • - папір
  • - олівець
  • - креативний підхід
Інструкція
1
Все герої манга відрізняються кількома об'єднуючими їх рисами - фігури нагадують своєю будовою дітей, володіють зазвичай дуже великими очима і найчастіше досить маленьким ротом.
2
Основним інструментом для їх малювання є простий олівець. На остаточному етапі роботи герої можуть бути розфарбовані кольоровими фарбами або олівцями.
3
Намалюйте на папері овал, намітьте його центр легким штрихом. Це буде начерк голови вашого героя, штрих дозволить розділити її на верхню і нижню половіни.На місці нижніх повік майбутніх очей зробіть два великих горизонтальних штриха, вони дозволять вам дотримати пропорції очей і зробити їх однаковими.
4
Орієнтуючись на зроблені штрихи, домалює почергово верхню повіку, райдужну оболонку і зіницю. Зіниця і райдужка не повинні бути ідеально круглими, в них допускається навіть якась незграбність. Єдиний критерій - обидва ока повинні мати однакову форму.
5
Намалюйте ніс посеред особи, відступивши від очей на пристойну відстань. Ви можете навіть домалювати носі ніздрі.
6
Вуха повинні розташовуватися по висоті між верхнім століттям і вістрям носа, саме тому потрібно, щоб ніс і очі знаходилися один від одного на деякій відстані.
7
Щоб ваш герой придбав високий лоб, почніть малювати волосся, відступивши вгору від очей на досить велику відстань. Волосся малювати краще пасмами, це додасть невимушеність зачісці і всьому зовнішньому вигляду. Пара прядок може спадати на лоб і навіть прикривати очі. Якщо ваш герой - дівчина, волосся її можуть діставати до шиї або навіть лопаток, юнакові можна зробити зачіску і коротший.