Як вибрати комп'ютер для дому.

Комп'ютерів на ринку, як і комплектуючих до них - безліч. Комп'ютер для дому, на відміну від його офісного, являє собою не тільки робочий інструмент. На даний момент комп'ютер здатний виконувати таку безліч функцій, що його можна назвати й центром сімейного дозвілля. Тому до його вибору треба поставитися з особливою увагою
Інструкція
1
Вибір місця покупкі.Компьютерамі торгують нині в усьому великих супермаркетах побутової техніки, дрібних і великих комп'ютерних магазинах. Їх роблять на замовлення, іноді виготовляють дизайнерські зразки. Варіантів придбання комп'ютера безліч, але на сьогоднішній день самим перевіреним місцем покупки ПК є спеціалізований комп'ютерний магазин. Його вибирати слід, керуючись наступним принципом: чим старше на ринку цей магазин, тим він надійніший. Якщо магазин існує на ринку кілька років, то це означає, що він міцно зайняв свою нішу, і споживачі йому довіряють.
2
Вибір підходящої комплектації компьютера.Еслі ви з самого початку прийшли за домашнім комп'ютером з бажанням витратити поменше грошей, то Ви вже програли. Сучасний домашній комп'ютер треба купувати з запасом потужності по таким ключовим параметрам, як: процесор, відеокарта, оперативна пам'ять. Пов'язано це з тим, що зараз на ринок випускається стільки програмних продуктів, що вимагають все більших і більших ресурсів комп'ютера, що набагато економніше купувати відразу потужну комп'ютерну систему, ніж плакатися щоразу на "гальма" і "глюки" через півроку після його придбання Починаючи ціною від 18-20 тис. рублів Ви зможете собі придбати хороший по параметрам комп'ютер, якого Вам вистачить на 2-3 роки повноцінного іспользованія.Так само не забувайте про фірми-виробниках комплектующіх.Матерінская плата: Asus, Intel, MSI.Відеокарта : XfX, Palit.Жесткій диск: Seagate Barracuda, Samsung.Прівод: Sony, Toshiba, Samsung.Еті марки вже давно перевірені часом і користувачами по всьому світу, тому і Ваш шанс наштовхнутися на неякісний виріб набагато нижче.
3
Вибір периферійних устройств.Пріобретая комп'ютер, не забувайте про те, що Вам може знадобляться крім нього й інші, що підключаються до комп'ютера, пристрої. Це принтер, сканер, копіювальний апарат, зовнішні запам'ятовуючі пристрої (флеш-накопичувачі, портативні жорсткі диски) і багато іншого. Тому об'єктивно оціните весь той обсяг функцій, який буде лежати на Вашому майбутньому комп'ютері.
Не варто боятися даного заходу. Вибір персонального комп'ютера відбувається приблизно так само, як будь-якої побутової техніки, стільникового телефону, автомобіля, тобто за певними критеріями потреби.
Перед купівлею персонального комп'ютера (далі ПК), спочатку поставте мета, тобто для чого ви будете його використовувати. Умовно можна визначити три мети призначення ПК: офісний, ігровий і професійний варіант исполнения.Профессиональный відкиньте відразу, тому що вибір такого ПК - це окрема розмова. Офісний ПК - тут немає особливої складності вибору, просто купуєте той, який вам підходить з фінансів і зовні більше сподобався. Ігровий ПК поєднує в собі повноцінний офісний комп'ютер, плюс можливість грати в комп'ютерні ігри, а також у більшості випадків підходить для здійснення професійної деятельності.Помімо мети, розрахуйте бюджет, в який необхідно вкластися. Визначтеся з начинкою системного блоку і почніть з материнської плати, потім процесора, оперативної пам'яті, відеокарти, жорсткого диска, приводу компакт-дисків, блоку живлення і, звичайно ж, корпуса.

Материнська плата, процесор, оперативна пам'ять, відеокарта

Ні в якому разі не вибирайте материнську плату за ціною або бренду. Зверніть увагу на чотири основних критерії: чіпсет, сокет, тип пам'яті, наявність максимально можливої кількості слотів расшіренія.Определітесь з чіпсетом - буде він Intel або AMD, і виберіть найбільш свіжий. Від вибору чіпсета залежить, який тип процесора ви поставите. Найголовніший критерій при покупці процесора - це сумісність з обраним вами чіпсетом і, відповідно, сокетом. Далі залежить від бюджету, на підставі якого вибирається кількість ядер і тактова частота.Оператівной пам'яті багато не буває, тому тут, спираючись на бюджет, визначаєтесь з кількістю гігабайт.Відеокарта - це основний мозок, який використовують комп'ютерні ігри для побудови графіки, і чим потужніший відеокарта, тим швидше і якісніше промальовується графічне зображення.

Жорсткий диск, привід компакт-дисків, блок живлення і корпус

Рекомендую використовувати SSD-накопичувачі, які славляться високою швидкістю читання/запису. Але у цих пристроїв є два основних мінуса: висока ціна за гігабайт і нетривалий термін служби при активній експлуатації. Оптимальний варіант - придбання SSD-накопичувача невеликого об'єму для установки операційної системи та класичного вінчестера SATA3 для данних.Установіте «всеїдний» привід, здатний читати і записувати в Blu-Ray формате.Запомніте, чим потужніший комплектуючі, тим більше вони гріються і споживають енергії. Відповідно блок живлення не повинен працювати на межі, а корпус потрібно вибрати з хорошою охолоджувальної сістемой.Что касаемо монітора, клавіатури, миші і всього іншого, то в виборі цих пристроїв використовуйте свій смак і гаманець.