Як використовувати обмилки.

Намагаючись використати до кінця закінчується мило, ми часом отримуємо масу негативних емоцій, викликаних незручністю поводження з маленькими обмилки. Насправді, проявивши трохи фантазії, можна зробити з непотрібних шматочків безліч корисних речей і навіть придбати нове хобі, яке полягає у створенні мила ручної роботи.
Інструкція
1
засушити змилок, щоб використовувати його для перенесення викрійок на тканину або малювання на інших поверхнях. Висушені обмилки , подрібнені на тертці, можна додати в маникюрную ванночку. Додавши в мильні стружки дитяче масло, можна отримати прекрасний замінник піни для ванн.
2
Зберіть велика кількість обмилки, помістіть їх в пластикову баночку і ненадовго поставте в мікрохвильовку. Розігрівайте їх доти, поки вони не утворюють рідку масу. Перемішайте її до однорідного стану, додайте кілька крапель ефірного, соняшникової або оливкової олії. Коли маса охолоне, вийде нове мило. Додайте в нього кавову гущу і люфу, щоб зробити отшелушивающее мило-скраб. Щоб додати в мило східні нотки, використовуйте перемелену корицю та інші спеції.
3
Оновлення старе мило, намочивши його в воді і прикріпивши до нього обмилки . Щоб забезпечити міцність нової «конструкції», обмотайте її плівкою і нагрійте в мікрохвильовці. Цей безвідхідний спосіб дозволить отримати оригінальні форми і поєднання кольорів. Зробіть з шматочка мила подушечку для голок, помістивши його в симпатичний чохол. Щоб випрані речі приємно пахли, покладіть ароматні обмилки в ящики з білизною. Зробіть з шматочків мила мочалку, поклавши їх в полотняний мішечок.
4
Використовуйте залишки господарського мила для очищення брудного посуду: подрібнену на терці мило, канцелярський клей і кальциновану соду додайте в бак з водою і прокип'ятіть в цьому розчині пригорілі сковорідки, закопчені каструлі та іншу важко очищаемую посуд протягом 15 хвилин.
5
Покладіть обмилки в пластикову сітку, в якій продаються овочі і фрукти, і добре зав'яжіть її. Такий саморобної мочалкою ви легко очистите руки після роботи із землею або лагодження автомобіля. Покладіть обмилки в старий носок, добре зав'яжіть його і помістіть в пральну машину разом з брудною білизною. В результаті ваші речі стануть чистішими і ароматні.