Як обробляти вухо після проколу. Як промивати вуха дитині після проколу.

В сучасному світі вже нікого не здивуєш проколом в вусі. Багато дівчата і хлопці, прагнучи бути модними, біжать в тату-салони або навіть проколюють вуха на дому. Але іноді така самостійність тягне за собою неприємні наслідки . Як же правильно доглядати за вухом після проколу , щоб уникнути проблем?
Вам знадобиться
  • - спирт;
  • - перекис водню;
  • - мазь "Левомеколь";
  • - медичний клей
Інструкція
1
В свіжу ранку не можна вставляти будь-який метал. В даному випадку необхідно використовувати золоті, срібні сережки або сережки з хірургічної сталі. Буде краще, якщо сережка маленька (наприклад, гвоздик) і не відтягує вухо.
2
Протягом першого місяця ранку необхідно обробляти по два рази на день, використовую спирт, перекис водню або інші антисептичні засоби. Перед тим як перейти до обробки вух, необхідно переконатися в чистоті ваших рук, для більшої безпеки протріть їх спиртом. Додаткова обробка необхідна після прийняття душу або, наприклад, очевидного попадання бруду на ранку. Це потрібно для уникнення гноїння і опухання вуха. Якщо ж вухо все ж опухло, то обробляти його потрібно 5-7 разів на день вищевказаними засобами, а додатково можна використовувати борний спирт. Для обробки загноїлися ранки необхідно використовувати спеціальні мазі, наприклад, «Левомеколь». Якщо ж ці симптоми не проходять протягом тижня, терміново йдіть до лікаря. Також слід вчинити, якщо вухо сильно болить або стріляє.
3
Більш зручним способом догляду за проколеним вухом є медичний клей. Після нанесення цього засобу на ранку про неї можна просто забути, так як додаткової обробки вона не вимагатиме. В даному випадку сережки не можна прокручувати і чіпати доти, поки клей сам не зійде.
4
Після одного місяця спробуйте ненадовго зняти сережки. Це дозволить вам обробити їх. Важливо відзначити, що освіта невеликої кількості гною на сережках - це цілком природне явище. Після двох місяців ви зможете носити інші сережки навіть не з благородних металів, але про відхід все одно не варто забувати, і намагайтеся частіше носити сережки з якісного металу.
Корисна порада
Протягом першого місяця сережки необхідно прокручувати, тобто пересувати усередині ранки, це сприяє кращому загоєнню.