Що таке мода.

Мода (від латинського modus - правило, спосіб) - це тимчасове переважання якого-небудь одного стилю або його частини в різних сферах життя і культури. Мода визначає популярні на даному відрізку часу стилі та типи одягу, напряму в мистецтві, способи поведінки, стиль життя, панівні ідеї, особливості етикету, архітектури, літератури тощо.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що це поняття пов'язане практично зі всіма сферами людського життя, воно вважається одним з найбільш непостійних і швидко меняющіхся.Вопрос про те, коли виникла мода, досить складний. Справа в тому, що відповідь на нього залежить від того, який саме сфери життєдіяльності людини стосується це поняття. Крім того, різні модні тенденції постійно з'являються, потім проходять, а іноді повторюються знову, тому відповісти на питання про те, коли виникла мода, практично неможливо. Можна лише визначити, коли з'являлися окремі напрями, яких дуже багато. Поняття «мода» виникло приблизно в середні віки, хоча точно це не встановлено, і дослідники досі сперечаються з цього приводу.
2
Психологічний аспект моди полягає в тому, що, на думку фахівців, люди намагаються слідувати за модними тенденціями з двох причин: для того щоб перейняти досвід і смак або щоб не відставати від суспільства і йти в ногу з часом.
3
Найчастіше поняття «мода» вживається у зв'язку зі стилем в одязі. Питання про те, чи варто стежити за новими ідеями модних дизайнерів і дотримуватися їх, залежить від індивідуальних особливостей кожного. Хтось вважає, що це обов'язково, і негативно ставиться до тих, хто не дотримується тієї ж думки. Хтось, навпаки, сміється над тими, хто слідує моді, адже нерідко дизайнери придумують занадто екстравагантні, незвичні або навіть безглузді вбрання.
4
Як кажуть, слідувати моді смішно, а не слідувати - нерозумно. Тому люди, що професійно займаються теорією моди, рекомендують дотримуватися золотої середини і знайти свій неповторний стиль, який підкреслить особистість. Головне при цьому - виглядати акуратно, доглянуто і елегантно, вміти поєднувати кольори і різні елементи і вибирати одяг, взуття та аксесуари з якісних матеріалів, які будуть виглядати благородно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dx9NKxRJ2Ok
Зомбі- мод доступний для багатьох ігор, найчастіше їм користуються в Counter-Strike, Call of Duty і подібних іграх. Для його активації необхідно заздалегідь завантажити з інтернету додаткові матеріали.
Вам знадобиться
  • Доступ до інтернету.
Інструкція
1
Завантажте зомбі- мод для вашої гри. Найкраще користуватися перевіреними ресурсами, тематика якої визначена назвою гри, оскільки дуже часто мод и і інші доповнення для ігор містять у собі віруси та інші шкідливі елементи.
2
Виберіть серед наданих матеріалів для скачування ті, які мають найбільшу кількість позитивних відгуків інших користувачів. Після завантаження в обов'язковому порядку перевірте вміст архівів на наявність вірусів, після чого приступите до установки зомбі- мод а.
3
Якщо ви використовуєте зомбі- мод для Counter-Strike, попередньо переконайтеся в наявності у вас на сервері Metamod: Source, якщо такий відсутній, встановіть його і перезавантажте сервер. Вміст папки Zombiemod скопіюйте за допомогою контекстного меню, після чого перейдіть в директорію, в якій знаходиться ваш сервер гри Counter Strike. Знайдіть у ньому папку Сstrike або створіть її, якщо вона відсутня. Вставте в Сstrike скопійоване вами вміст з Zombiemod.
4
Відкрийте файл з назвою metaplugins.ini в директорії Metamod папки Addons за допомогою звичайного текстового редактора. Впишіть в нього додатковий рядок з наступним текстом: addons/zombiemod/bin/zombie_mm. Збережіть зміни і закрийте редактор. Це встановить зомбі- мод на ваш сервер.
5
Далі вам необхідно виконати детальну настройку мод а за допомогою редагування файлу з назвою zombiemod.cfg в папці Zombiemod в директорії Cfg.
Корисна порада
Налаштування зомбі-мода для інших ігор відбувається за схожою схемою. Зверніть увагу, що налаштування, що змінюються у файлі конфігурації є основним моментом у використанні зомбі-мода, тому перед їх збереженням переконайтеся, що точно знаєте, як зміни в його рядках позначаться на характері гри.