Що таке сонячна система.

Сонце є самою найближчій зіркою до планети Земля. Навколо нього обертаються планети, супутники, астероїди, комети, велика кількість пилу і газу. Завдяки своїй гравітації, воно утримує навколо себе всі ці об'єкти. Таким чином, сукупність всіх цих тіл являє собою Сонячну систему.
Інструкція
1
Зараз в Сонячній системі налічується 8 планет. Це Нептун, Уран, Сатурн, Юпітер, Марс, Земля, Венера, Меркурій. Недавно Плутон був дев'ятою планетою, але його виключили із загального списку через маленького розміру. Комети рухаються по дуже витягнутих орбітах, вони наближаються на певну відстань до Сонця на пару тижнів, а потім на довгі роки знову відлітають у міжзоряний простір.
2
Основна частина астероїдів, яка знаходиться на недалекій відстані від Сонця, розташована між орбітами Юпітера і Марса. Багато з цих об'єктів вже відкриті і класифіковані. Але є ще безліч таких астероїдних тел, які зосереджені за планетою Нептун. Їх дуже важко спостерігати через малу освітленості, так як вони віддалені на велику відстань від Землі.
3
Планети Сонячної системи можна розділити на два види. Окремі перебувають недалеко від Сонця, це тіла земної групи - Марс, Земля, Венера і Меркурій. Вони складаються з хімічних елементів, мають тверду поверхню і високу щільність. Наш земну кулю є найбільшим і масивним з цих об'єктів.
4
Найбільш віддалені від Сонця планети - Нептун, Уран, Сатурн і Юпітер відрізняються великими розмірами. Тому їх назвали гігантами. Наприклад, маса Юпітера в 300 разів більше маси Землі. Однак на відміну від земної групи ці планетні тіла складають неважкі елементи, тобто це газ, що складається з гелію і водню. Вони подібні Сонцю і іншим зіркам. Їх щільність їх невелика. Можна сказати, що це газові кулі. Для них характерна велика кількість супутників і досить великі розміри, порівнянні з Місяцем і Меркурієм.
5
Планети, багаті воднем, складаються з мало зміненого первісного речовини, з якої сталися планети. Тверді планетні тіла земної групи мають вторинну атмосферу, яка виникла після створення космічних об'єктів. Наша Сонячна система входить до складу Чумацького Шляху.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o6hj3D2A9vc