Що таке багет.

Французьке слово багет має декілька значень, не пов'язаних один з одним. Тільки виходячи з контексту фрази, можна зрозуміти, чи йдеться про художній багет е, французькою багет е або тому багет е, що застосовується у військовій техніці.
Інструкція
1
З французької мови слово baguette перекладається як паличка. Саме в формі палиць з двадцятих років минулого століття у Франції пекарі випускають найсвіжіші батони з хрусткою скоринкою. Французькі багет и давно вже стали своєрідним символом країни і набули поширення по всьому світу. Класичний батон- багет робиться з пшеничного борошна, дріжджів, солі та води, зверху злегка присипану борошном. Він може бути злегка сируватим всередині, але обов'язково хрустким зовні. В сільські багет и додаються гарбузове насіння, а багет и-колоски виділяються кіскою з тіста поверх батона.
2
У художніх майстерень багет и - це заготовки для виготовлення рам для картин або декорування стін. Найчастіше багет и виготовляються з дерева, переважно - сосни, рідше - з алюмінію або пластику (полістиролу). Ефектним прикрасою будь-якого багет а є його оздоблення. Вона залежить від фантазії майстра і може являти собою як тонкий золотий профіль, так і масивну ліпнину з чорненого срібла. Найчастіше багет и оздоблюються шпоном або замшею. А іноді краю багет а просто покриваються морилкою або лаком, так, щоб було видно природним матеріал вироби.
3
У Міністерстві оборони Російської Федерації застосовується вітчизняна операційна система багет 3.0, створена за світовими стандартами, що базується на специфікації ARINC 653 і стандарті POSIX 1003.1. Це система реального часу, яка забезпечує при роботі мобільність, керованість, планування, і включає в себе таймери і сигнали реального часу. Призначена вона для роботи з UNIX-системами та їх уніфікації. Багет 3.0 відрізняється поліпшеними функціями, такими як синхронізація семафорів і подій, передача даних як всередині, так і по каналам, обробка помилок в режимі користувача процесора.
4
У терміна « багет » є ще кілька вузькоспеціальних значень в сфері кінного спорту і геммологии - науки про дорогоцінні камені. Так, багет ом називається півколо з металу або пластмаси, який тримає в руці наїзник, стоячи на біжучому коня, і через який він стрибає як через обруч. Огранщики коштовностей називають багет ом один з типів ступінчастою огранки, в результаті якої утворюється прямокутний контур каменю.