Як зустріти Новий рік з родиною.

Новий рік недарма вважається сімейним торжеством. Адже іноді за святковим столом збираються кілька поколінь. Однак програма ново рік нього вечора часто обмежується спільним переглядом телевізора і дегустацією салатів. Уникнути нудьги допоможе грамотна організація домашнього святкування.
Інструкція
1
вбиратися! Сімейний маскарад - відмінна ідея, яка напевно припаде до смаку дітям. Однак не варто пускати справу на самоплив. Спочатку продумайте тематику. Наприклад, можна влаштувати піратську вечірку або використовувати казкові мотиви. Визначившись з концепцією, поділіться ідеєю з усіма майбутніми гостями. Однак будьте готові до того, що багато забудуть про тематичні костюмах. Тому варто підготувати відповідні по стилю аксесуари: капелюхи, маски, вушка. Все це можна придбати в спеціалізованих магазинах. Також варто продумати "покарання" для тих, хто прийде в звичайному одязі: розповісти ново рік ний вірш, ставши на табуретку, заспівати пісеньку або виконати інше жартівливе завдання.
2
Розважайтеся! Підготуйте ігри та вікторини, які допоможуть розважити присутніх за ново рік ним столом. Головне, щоб вони були цікаві і дітям і дорослим. Чергуйте музичні, творчі та спортивні конкурси, підберіть кілька завдань на кмітливість. Не забувайте, що розваги повинні відповідати не тільки ново рік ній тематиці, але обраному вами сюжетом вечірки. Не забудьте провести конкурс на кращий костюм, а також на краща прикраса для ялинки, створене руками гостей з підручних матеріалів.
3
Пригощайтеся! Не забудьте про святковому меню. Можна домовитися, що кожен запрошений принесе одне блюдо з дому. Такий варіант ізабавіт вас від виснажливого чергування біля плити. Однак у кожному разі варто приготувати 2-3 салату, основне блюдо і десерт. Краще, якщо за деякий час до святкового вечора ви дізнаєтеся про переваги гостей, а також поцікавитеся не страждає чи хто-небудь із запрошених алергією на будь-які продукти.
4
Украшайте! Декорують будинок гірляндами, саморобними сніжинками, композиціями з ялинових гілок та іграшок. Поставте біля вхідних дверей фігурку Діда Мороза, який зустрічатиме гостей. Запишіть на диск добірку ново рік них і різдвяних мелодій. Вони допоможуть створити в будинку по-справжньому святкову, радісну атмосферу. Підготуйте для кожного гостя невеликий подарунок і сховайте його. У розпал веселощів запропонуйте присутнім відшукати подарунки, використовуючи записки-підказки, що знаходяться в найнесподіваніших місцях.