Як зробити різдвяного ангела.

Для того щоб зробити різдвяного ангелика, потрібно створити три основні деталі цієї саморобки - голову, крильця і політиці, з'єднати їх і прикрасити тим, що є під рукою - красивими стрічками, блискітками, намистинками.
Вам знадобиться
  • - тканина для платтячка;
  • - дріт;
  • - капрон;
  • - бісер, намистини;
  • - блискітки, паєтки;
  • - нитки, голки, ножнц;
  • - біле пір'я;
  • - стрічки, мереживо, тесемочки.
Інструкція
1
Змайструєте голову. Її можна зробити з м'ячика для пінг-понгу, зшити з тканини тілесного кольору, зваляти зі спеціальної вовни або набити капронову тканину від колготок ватою. Приклейте або пришийте до голови волосся з ниток, намалюйте очі і рот. Якщо ви робите ангела в стилі «наїв», можна обійтися без губ, або намалювати закриті оченята у вигляді півмісяців.
2
Сшейте політиці для ангела . Якщо ваш ангелок стоятиме на поверхні, виберіть щільну, що зберігає форму тканину. Добре виглядає парча, важкий атлас, жорстке мереживо. Фасон сукні можна зробити двох видів. Перший - виріжте півколо, обробіть край, зшийте, щоб вийшов конус. Другий варіант - зробіть викрійку у вигляді прямокутника, зшийте бічний шов, зберіть наметочним швом один край, стягніть, закріпіть нитку. Прикрасьте плаття бісером, стрічками. Пришийте до голови.
3
Зробіть крильця. Ось кілька варантів їх виготовлення. По-перше, сформуйте контур крил з дроту, яка добре тримає форму. Обтягніть каркас капроном рожевого або білого кольору. Для цього можна використовувати порвані колготки. Зберіть тканину біля основи крила, закріпіть ниткою. Прикрасьте крило блискітками, бісером.
4
Інший варіант - накрахмальте лляну або бавовняну тканину, виріжте з неї крила, прикрасьте по контуру пір'ям, приклейте їх прозорим клеєм. Третій варіант - зробіть по дві деталі кожного крила з тканини і одну деталь з синтепону, вона повинна бути більше тканинної на півсантиметра з кожного боку. Покладіть синтепон між деталями з матеріалу, прокладете шов зигзаг на швейній машинці по контуру, розпушити синтепон. Прикріпіть крила до спини ангела за допомогою клею або ниток.
5
Доповніть саморобку декоративними деталями. Зробіть з дроту німб, зшийте ручки. Якщо ангел буде висіти на ялинці, пришийте до волосся петельку, а до краю платтячка пришити оборку, щоб не була видна порожнеча всередині іграшки.