Баночний масаж проти целюліту. Як позбутися целюліту за місяць.

Сьогодні існує маса препаратів, рецептів і порад, як боротися з целюлітом. Одним з найефективніших засобів вважається баночний масаж. Вакуумні латексні банки продаються в будь-якій аптеці і коштують недорого. Звичайно, найкраще, якщо масаж робить професійний масажист. І справа навіть не в його особливих знаннях, а в тому, що клієнт в цей час лежить в розслабленому стані, а значить ефект буде помітніше. Однак робити баночний масаж з успіхом можна і самостійно.

На початку процедури важливо розігріти ті місця, з яких ви будете «проганяти» целюліт. Нанесіть на них (зазвичай це ноги, стегна і сідниці) антицелюлітна або будь-яке інше масло і від пальчиків ніг легкими рухами погладжують рук просувайтеся вгору. Розминайте, розтирайте, гладьте проблемні зони, щоб відчулося тепло.

Коли розігрів закінчений, візьміть вакуумну банку і прикладіть її до поверхні шкіри, злегка стиснувши з боків або верхівку. Вона повинна присмоктатися до шкіри. Масаж роблять знизу вгору такими рухами: вгору/вниз, кругами і зигзагами, знову по прямій вгору/вниз. При правильному положенні банку повинна пересуватися легко і м'яко. Якщо її переміщення утруднено, треба випустити з-під неї трохи повітря, тобто послабити давленіе.Поначалу процедура може здатися болючою. Незважаючи на це її слід продовжувати. Тривалість всієї процедури 30-40 хвилин. Кожен день її проводити не слід, достатньо 2-3-х разів на тиждень. Дуже старатися (збільшувати час процедури або проводити її двічі на день) не треба, медики встановили, що таке завзяття може тільки завдати шкоди і навіть призвести до зворотного результату. Курс антицелюлітного баночного масажу - від 10 до 20 процедур.

Є протипоказання. При хворобах крові, шкірних захворюваннях, пухлинах, варикозному розширенні вен, тромбофлебіті, тромбозі судин такий масаж неприпустимий. Крім того, баночний масаж може збільшити наявні на ногах і стегнах судинні сіточки. Не можна без поради з лікарем проводити баночний масаж живота (особливо за наявності гінекологічних захворювань).