Як зменшити білок у сечі. білок у сечі Як лікувати.

Поява білка в сечі (протеїнурія) свідчить, як правило, про патологію нирок, захворюваннях сечі статевої системи, фізичному перенапруженні, переохолодженні, зловживанні білковою їжею. Можлива поява білка в сечі у вагітних. Протеїнурія пояснюється підвищеною проникністю капілярів нефронових клубочків, внаслідок чого білок, що не всмоктуючись у кров, виводиться з організму з сечею. Урологічна інфекція супроводжується болями в спині, ознобом, лихоманкою.
Вам знадобиться
  • - трава буквиці;
  • - трава фіалки триколірної;
  • - бруньки чорної тополі.
Інструкція
1
У першу чергу дотримуйтесь постільний режим. У гострій стадії запальних урологічних захворювань найменший переохолодження призводить до хронічної форми захворювання.
2
Для призначення лікування зверніться до лікаря, який підбере лікарські препарати з урахуванням тяжкості захворювання. Протеїнурія - це всього лише симптом, відповідно, лікується не «b> білок в сечі , а захворювання, причиною якого стало його появу. Призначаються препарати, що зменшують згортання крові, протинабрякові, гіпотензивні та антибактеріальні засоби.
3
Обов'язково дотримуйтеся солі дієту з обмеженням споживаної солі менше 2 грамів на добу. Також слідкуйте за обсягом виділеної сечі відповідно до випивається рідиною. Кількість рідини скоротіть до літра на добу, випиваючи її у вигляді морсу з чорною смородиною, лимоном або відвар шипшини.
4
М'ясо та рибу протягом 2-3 місяців істотно скоротите, замінивши стравами з рису, гарбуза, випарений овочів і фруктів. Більше вживайте кураги, родзинок, молочних продуктів жирністю не більше 2,5%, буряка.
5
Приготуйте протизапальний збір. Візьміть в рівній кількості траву буквиці, фіалки триколірної і бруньок чорної тополі, подрібнивши, змішайте. Столову ложку суміші залийте 200 мл окропу і, наполігши 30 хвилин, процідіть. Приймайте по 40 мл три-чотири рази на день перед прийомом їжі. Курс лікування - 3 тижні, потім 7-ми денну перерву і продовження лікування до 3-4 місяців.
Зверніть увагу
Протеїнурія вагітних, виявлена після 32 тижня, говорить про нефропатії, яка може викликати передчасні пологи. Супроводжується високим артеріальним тиском.
Корисна порада
Білок в сечі не може бути визначальним фактором постановки діагнозу. Важливо поєднання його показників з лейкоцитами або еритроцитами. Так, білок і лейкоцити в сечі говорять про запальний процес, а білок і еритроцити - рух каменя і пошкодження деяких ділянок сечовидільної системи.