Як формувати книгу покупок.

Книга покупок - це регістр узагальнення ПДВ. Покупець повинен вести книгу покупок , щоб визначити суму підлягає відрахуванню, яка формується з податку на додану вартість.
Інструкція
1
Оберіть спосіб ведення книги обліку покупок . Вона може бути, як у звичному (паперовому) вигляді, так і електронна. Так чи інакше, в кінцевому підсумку все зводиться до паперового носія. Тобто навіть якщо збираєтеся, вести книгу покупок в електронному вигляді, вам її все одно по закінченню звітного періоду потрібно буде її роздрукувати, листи скріпити, поставити на них печатку організації, а на останній сторінці написати заверительную напис. Паперовий варіант припускає все, те ж саме, тільки вам доведеться листи заповнювати вручну, що по суті не зручно і ускладнює виправлення у випадку, якщо ви вписали дані не туди, куди потрібно.
2
Проводьте реєстрацію рахунок-фактури відразу ж у міру виникнення права на податковий відрахування. Щоб сформувати книгу покупок , не обов'язково дотримуватися строгого хронологічного порядку. Для кожного виділеного в рахунок-фактурі продавця вносите в розворот книги покупок відповідну суму ПДВ.
3
В стовпець під номером 7 вносите суму покупки, а в стовпці 8а-11б внесіть розшифровку податкової ставки ПДВ, що стосується придбаного товару або послуг. Також у книзі обліку покупок вносяться дані не тільки по вже придбаних товарах або послугах, а й дані стосуються передоплати.
4
Реєструйте також митні декларації, щоб формувати книгу покупок . Якщо ви ввозите товари з-за кордону, то це необхідно реєструвати. Не забувайте також реєструвати всілякі платіжні документи, які можуть підтвердити фактичну сплату податку на додану вартість при ввезенні того чи іншого товару.
5
Заповнення інформації кожного нового кварталу починайте з нового розвороту книги. В кінці кварталу підраховуйте підсумкову суму загальну по всім витратам. Підписати книгу покупок повинен головних бухгалтер. Відповідальність за цей документ лежить на керівнику організації.