Як вибрати дитячу ковдру.

Асортимент дитячих ковдр представлених в магазинах і на ринках досить різноманітний. На що слід звертати увагу при виборі цієї важливої речі для дитини?
Інструкція
1
Визначтеся з «начинкою» дитячого ковдри. Бавовняний наповнювач добре зберігає тепло, має досить високу гігроскопічністю. Друге властивість матеріалу можна віднести як до плюсів, так і до мінусів. Позитивною стороною хорошою гігроскопічності є той факт, що ковдру ідеально вбирає вологу тіла. Недолік полягає в тому, що разом з вологою вбираються і запахи. Причому, вони надовго зберігаються. Крім того, ватяну ковдру важкувато для дитячого організму і його не можна прати, що не відповідає гігієнічним нормам.
2
Зверніть увагу на пухові ковдри для дітей. Вони створюють нормальний баланс температури і вологості постельки дитини. Влітку під таким ковдру м не жарко, взимку не холодно. Дуже легке і тепле пухова ковдру сприяє комфортному сну. Але й тут є свої мінуси: пух є прекрасним середовищем для розмноження пилового кліща і мікробів різного роду.
3
Віддайте перевагу вовняному дитячому ковдрі, якщо ви цінуєте натуральні матеріали. Воно зберігає в собі багато корисних властивостей вовни. Виготовляються дитячі ковдри з вовни верблюдів, мериноса, лами. Неймовірно легка і м'яка шерсть набагато краще за інших матеріалів вбирає вологу, а також гірше всіх віддає тепло.
4
Вибирайте синтетичне ковдру для свого малюка, якщо основними критеріями для покупки служать невисока ціна і легка прання. Синтепон непогано зберігає форму і має гіпоалергенні властивості. Мінусами такого наповнювача є те, що він погано вбирає вологу, не дуже добре проводить тепло і з часом збивається в грудки.
5
Зробіть вибір на користь дитячого ковдри з поліефірного волокна, якщо ви обираєте ковдру на літній період. Такі ковдри не надто теплі, але зате легко стираються, «дихають», не викликають алергію і швидко відновлюють форму після стискання.