Як наносити туш.

Сучасна дівчина просто не уявляє своє життя без макіяжу. І, звичайно ж, головним атрибутом макіяжу є туш. Але не кожна дівчина знає, як правильно її наносити. Якщо туш нанесена правильно, то вона не буде обсипатися до самого вечора. Дотримуючись нескладну техніку нанесення макіяжу, ваші очі будуть виразно виглядати протягом усього дня.
Інструкція
1
Туш повинна бути завершальним етапом в макіяжі. Не наносіть спочатку туш, а потім тіні або підводку. В такому випадку вони будуть обсипатися на вії, і колір туші стане не таким яскравим.
2
Якщо ви завиває вії, то це краще робити до того, як нафарбуєте їх тушшю, інакше вони можуть просто збитися в пучки.
3
Спочатку накрасьте верхні вії зверху (з боку століття), а потім знизу (зовнішню сторону вій). Візьміть щіточку і зробіть зигзагоподібні руху, але при цьому водите щіточкою від самого заснування і до самих кінчиків. Такий спосіб нанесення туші допоможе уникнути грудок.
4
Щоб нафарбувати нижні вії, щіточку тримаєте вертикально. І просто проведіть по віям вперед і назад.
5
Найкраще вії фарбувати одним шаром туші, цього цілком достатньо. Максимум можете зробити ще один шар, але не більше, а, то вії просто зіб'ють і ефект буде не таким, як ви б хотіли.
6
Слідкуйте, щоб на щіточці не скупчувалися багато туші, тому що вона буде лягати на вії нерівномірно. Якщо ви помітили, що щіточка накопичила багато кошти, то просто протріть її сухою серветкою.
7
Водостійку туш найкраще використовувати якомога рідше. Адже вона дуже важко знімається. Бажано для зняття водостійкої туші використовувати спеціальні засоби, які сприяють легкому зняттю туші, без шкоди для вій.
Довгі пухнасті вії є окрасою особи. Якщо природа наділила вас красивими віями, то вам просто пощастило. Дамам з більш скромними зовнішніми даними доводиться користуватися косметичними засобами. Мало просто нафарбувати вії - наносити правильно туш теж потрібно вміти.
Інструкція
1
Виберіть туш . Визначтеся з маркою туші і з тим, якого ефекту ви хочете добитися - подовження вій, додання обсягу, пухнастості і т.д. Правильно підібрана туш - перший щабель до чарующему погляду. Зверніть увагу на форму щіточки для нанесення туші - вона повинна бути густою і короткою, звуженою з кінця.
2
Визначтеся з кольором туші. Чорні вії прийнято фарбувати чорною або темно-коричневою туш ю, світлі - туш ю з коричневим відтінком. Але ви можете не зупинятися на стандартних кольорах і вибрати кольорову туш .
3
Завийте вії. Скористайтеся щипцями для вій. Вигин додає погляду відкритість і глибину. Щипці доведеться застосовувати кожен раз при нанесенні макіяжу, альтернативний варіант - хімічна завивка. Її проводять один раз в три місяці, а результат - красиво завиті вії без щоденних процедур.
4
Нанесіть туш . Візьміть пензлик і наносите туш у напрямку від століття до кінців вій. Робіть це акуратно, намагаючись не потрапити в очі. Наносити правильно туш - означає робити це в один рух. Рухайте щітку зигзагоподібно, профарбовуючи вії по всій довжині і з усіх боків. Зверніть увагу на куточки очей - часто саме вони залишаються непрокрашенних. Для обробки верхніх вій можна використовувати туші більше, ніж для нижніх. Велика кількість туші на нижніх віях утяжеляет погляд і робить макіяж неохайним, а очі - маленькими.
5
Нанесіть другий шар туші. Туш, нанесена в два або три шари, буде довше триматися. Не чекайте, поки попередній шар висохне - наносите туш на вологі вії. Не забувайте прибирати надлишки туші з щітки для нанесення між шарами.
6
Розділіть вії. Якщо вії злиплися, то розділіть їх за допомогою спеціальної щітки. Не використовуйте для цих цілей гострі предмети - зубочистки, голки і шпильки.