Як відправити папку з файлами.

Велика кількість файлів - документів, фотографій, аудіофайлів - незручно передавати по одному ні в соціальних мережах, ні по ICQ, ні через електронну пошту. Папка не має розширення і не є файлом, тому її саму передати взагалі неможливо. Але за допомогою спеціалізованих програм можна конвертувати папку з вмістом у файл.
Вам знадобиться
  • - програма WinRAR.
Інструкція
1
Це може зробити архіватор WinRAR. За допомогою цієї програми ви можете заархівувати декілька файлів або папку з великою кількістю матеріалу, наприклад, збірка з 200 пісень, в один великий файл. Завантажити і встановити програму WinRAR можна з офіційного російського сайту програми: http://www.win-rar.ru/download/winrar/Так як програма WinRAR є умовно-безкоштовною, більшість її функцій будуть працювати навіть після закінчення пробного періоду. Встановивши програму, перезавантажте комп'ютер.
2
Оберіть папку , яку ви хочете передати або завантажити в файловий обмінник, і клацніть по ній правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Додати до архіву ...» (Add to archive ...).
3
На головній вкладці (General) введіть бажане ім'я архіву, а також визначте бажані налаштування архіву. Після цього натисніть кнопку OK внизу вікна. Перед вами з'явиться ще одне невелике вікно з відображенням процесу створення архіву. Як тільки смуга компіляції досягне 100%, архів буде створений в тій же директорії, де знаходиться первісна папка з файлами.
4
Тепер отриманий файл потрібно передати іншому користувачеві. Так як папки з великою кількістю файлів зазвичай об'ємні і займають більше 20 Мб, їх складно або навіть неможливо передати через месенджер. У такому випадку використовуйте один з двох методів: передача файлів по електронній пошті і файлообмінні сеті.Прі передачу архіву по e-mail, зайдіть в свій обліковий запис електронної пошти та виберіть пункт «Додати файл» або «Прикріпити». На новій сторінці з'явиться вікно для вибору файлу і при натисканні на кнопку «Додати» - провідник Windows, в якому необхідно знайти обраний файл. Як тільки архів завантажиться, ви можете відправляти лист. Файл буде знаходитися у вкладеннях письма.
5
Використовуйте файлообмінні мережі, якщо файл займає більше 100 Мб місця на диску або його необхідно відправити кільком людям. Завантаживши архів 1 раз на файловий обмінник, скачати його за унікальною посиланням можна необмежену кількість разів. При цьому призвести скачування можуть будь-які користувачі (за бажанням ви можете поставити пароль на відкриття архіву). Використовуйте безкоштовні файлообмінні сети:http://narod.yandex.ru/http://letitbit.net/http://ifolder.ru/http://depositfiles.ru/После завантаження файлу з комп'ютера, ви отримаєте унікальну посилання на файл, яка і буде адресою для його скачування.
6
Для відкриття архіву та розпакування файлів на комп'ютер людини, якій буде передано архів-папка, користувачеві також знадобиться встановлена на його ПК програма WinRAR або 7Zip.
Дуже часто при листуванні через мережу інтернет виникає необхідність поділитися певними файлами зі співрозмовником. Практично всі поштові сервіси пропонують своїм користувачам можливість обмінюватися не тільки листами, але і певною кількістю файлів. У цій статті ви дізнаєтеся, як відправити своєму співрозмовнику папку з файлами.
Вам знадобиться
  • Програма архіватор.
Інструкція
1
Перед відправкою папки з файлами поштою найкраще помістити її в архів. Для цього вам необхідно у себе на комп'ютері встановити одну з численних програм архіваторів. Для архівації будемо використовувати одну з найпопулярніших програм - WinRAR.Ітак, архіватор у вас встановлений. Потрібні файли поміщені в папку , яку ви хочете відправити. Клацніть правою кнопкою миші на папці, у випадаючому меню виберіть значок програми WinRAR і функцію «Додати в архів».
2
З'явиться вікно програми, де потрібно буде ввести назву архіву, який ви будете відправляти. Тисніть «ОК». Почнеться процес архівації, і файли будуть поміщені в архів.
3
Після цього відкрийте свою електронну пошту. Виберіть пункт «написати лист». У вікні пропишіть адресу, тему і текст листа. Далі, знайдіть кнопку «Прикріпити файл».
4
У вікні виберіть архів з файлами, які потрібно відправити. Натисніть кнопку «Відкрити».
5
Почнеться завантаження архіву на сервер. Після цього ви побачите архів, прикріплений до вашого листа. Натисніть кнопку «Відправити». Лист з прикріпленим архівом відправиться адресату.
Корисна порада
Таким способом краще відправляти файли до 5 мб. Якщо файли більше 5мб., То вони автоматично розіб'ються програмою на декілька файлів. Це може статися некоректно. Тому краще самому заздалегідь зберегти файли в архіви по 5 мб і потім окремо прикріплювати їх до листа. Ну а якщо папка з файлами дуже велика (700 - 1000 мб.), То для відправки краще скористатися спеціальними файлообмінними сервісами.