Як знайти ім'я файлу.

Інформація на комп'ютері користувача міститься у вигляді файлів. Щоб знайти ім'я файлу, визначити директорію, в якій він збережений, відкрити файл для перегляду або редагування або ж видалити його, необхідно мати хоча б загальне уявлення про те, за яким принципом система звертається до ресурсам, збереженим на локальних і знімних дисках.
Інструкція
1
Ім'я будь-якого файлу представляє собою незмінну структуру: спочатку йде назва файлу, яке було присвоєно йому користувачем, або додатком, в якому файл був створений. У закінченні прописується розширення файлу, яке вказує на те, до якого типу він відноситься і, відповідно, за допомогою якої програми його можна відкрити.
2
Якщо ви бачите тільки першу частину імені файлу, значить, у вас виставлені відповідні налаштування. Щоб ім'я відбивалося цілком, відкрийте будь-яку папку, в верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс», у випадаючому меню виберіть команду «Властивості папки». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Вид» і приберіть маркер з поля «Приховувати розширення для зареєстрованих файлів і папок». Натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно.
3
Коли ви пам'ятаєте ім'я файлу і директорію, в яку його зберігали, проблем з його пошуком у вас не виникне. Але якщо ви не пам'ятаєте ім'я файлу, це не означає, що він втрачений назавжди. Через меню «Пуск» викличте команду «Пошук». Тут і може придатися знання про типи файлів. Введіть потрібне розширення в поле для пошуку. Наприклад,.jpg" або .doc. Натисніть на кнопку «Знайти» - засіб пошуку знайде всі файли з розширенням.jpg" або .doc, збережені на комп'ютері. Серед відсортованих файлів легше буде знайти потрібний, ніж переглядати самостійно кожну папку на комп'ютері.
4
Якщо ви створили текстовий документ, але забули його ім'я , задайте у вікні пошуку додаткові параметри. Крім типу файлу (.doc, .docx, .txt і так далі) вкажіть слово або фразу, що міститься в тексті, натисніть кнопку «Знайти». Засіб пошуку відсортує інформацію на комп'ютері по заданим параметрам. Якщо ви пам'ятаєте, коли був створений файл, вкажіть приблизну дату у відповідних полях - це ще більше полегшить пошук.
5
Інша ситуація типова для новачків: ви працюєте з файлом в програмі і вирішили його зберегти, але з якоїсь причини не ввели власне ім'я файлу і не подивилися, в яку директорію програма зберегла файл. В меню програми виберіть команду "Зберегти як", - відкриється діалогове вікно, в якому ви зможете подивитися, куди за замовчуванням додаток зберігає свої файли (або яка директорія була обрана для збереження останнього файлу). Ім'я файлу буде вказано у відповідному полі. Коли користувач не вводить ім'я файлу, програми використовують свою назву. Наприклад, додаток Microsoft Office Word дає «своїм файлу м» ім'я Doc.docx.