Як створити великий файл.

Дуже часто людині доводиться працювати з великим об'ємом інформації, переробляти великі бази даних, які швидко заповнюють пам'ять комп'ютера. І незабаром ви можете виявити, що місця на жорсткому диску зовсім не залишилося. Що робити?
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
По-перше, перед тим як купити комп'ютер, подумайте, з яким обсягом інформації вам доведеться працювати. Чим більше інформації, тим вище повинен бути показник обсягу оперативної пам'яті і розмір жорсткого диска. Тобто, не купуйте персональний комп'ютер з 1 ГБ оперативної пам'яті.
2
По-друге, будь-яку інформацію можна стиснути, щоб вона займала менше місця на жорсткому диску. Для цього існують різні програми-архіватори, наприклад, WinRar або WinZip. Встановіть програму-архіватор на ваш комп'ютер, скачавши її з інтернету або купивши інсталяційний диск. Встановлюється вона легко. Просто дотримуйтесь підказок системи. Як правило, дана операція займає не більше двох хвилин.
3
Як тільки ви встановили програму, виберіть файл великого обсягу, який вам потрібно стиснути, або створити архів. Клікніть по ньому правою кнопкою миші. У вікні виберіть команду "Додати до архіву». Перед вами відкриється вікно «Ім'я і параметри архіву». Тут ви можете вибрати необхідні настройки для заархивированного файл а. Клацніть Ok. Все, стиск документа вироблено.
4
В будь-який момент ви можете витягти документ з архіву. Для цього правою кнопкою миші клікніть по файл у. У списку команд виберіть «Витягнути в зазначену папку». Після кліка по цій команді відкриється список папок і носіїв, куди ви можете витягти документ. Клікніть по необхідному носію. Файл буде розархівувати.
5
Крім того, великі файл и можна розміщувати на зберігання в інтернеті. Можна розділити великий файл на частини і зберігати його частинами. Збережіть файл на знімний носій, наприклад, диск або флешку. Існує безліч варіантів створення файл ов великого обсягу. Виберіть оптимальний саме для вас.