Як зробити викрійку чохла. форма чохла на стілець.

Чохли для меблів оберігають її від пилу, пошкодження обшивки, а заодно і прикрашаю інтер'єр і дозволяють привнести в нього різноманітність. Форма таких накидок гранично проста - вона повторює форму меблів. Щоб «костюм» для крісла або дивана сидів ідеально, потрібно зробити викрійку чохла.
Інструкція
1
Щоб зробити викрійку чохла на стілець, по черзі вимірюйте його параметри і відразу ж відбивайте їх в кресленні - так простіше не заплутатися в безлічі цифр. Сантиметровою стрічкою виміряйте довжину і ширину сидіння стільця. Намалюйте на папері прямокутник з такими ж параметрами.
2
Визначте, наскільки довгим повинен бути чохол - чи повинен він приховувати ніжки або спускатися від сидіння вниз лише на 3-5 см. До бічних і нижній стороні прямокутника на кресленні прірісуйте прямокутники відповідної висоти.
3
Виміряйте висоту спинки стільця. Приєднаєте до креслення сидіння прямокутник такої висоти. Потім визначте товщину спинки. Навіть ці 1-2 см мають значення для викрійки. Приєднаєте до прямокутника спинки такий фрагмент, а потім прірісуйте довжину спинки ззаду: якщо спереду чохол спускається від сидіння до підлоги, має сенс і задню частину чохла зробити настільки ж довгою.
4
По всьому периметру отриманого багатокутника додайте припуск на шви (буде достатньо 1,5-2 см).
5
На креслення викрійки для крісла або дивана у вас піде трохи більше часу. Почати слід також з вимірювання сидіння. На кресленні воно буде прямокутником. Потім до нижньої сторони фігури додайте довжину накидки від сидіння вниз. Після цього визначте висоту ручок дивана чи крісла, товщину їх верхнього ребра (підлокітника) і довжину накидки із зовнішнього боку - вона може доходити до рівня сидіння або спускатися до підлоги. Склавши ці параметри, ви отримаєте довжину прямокутників, які необхідно приєднати до креслення сидіння з боків.
6
Прикладіть сантиметрову стрічку до спинки дивана чи крісла у сидіння і проведіть її, притримуючи, вгору, а потім по задній стороні - вниз, визначивши бажану довжину чохла ззаду. Позначте цю частину викрійки прямокутником відповідної висоти. Додайте до всіх сторін викрійки припуски на шви. Навіть у тих частинах чохла, що не з'єднуються між собою швом, припуски необхідні, щоб підвернути і підшити тканину.
Зверніть увагу
Проектування чохла на стілець. Стільці для їдальні можуть бути самими різними за розмірами і формою, але на будь-який з них можна зшити добре підігнаний чохол. Він може служити різним цілям: прикривати новий стілець від пошкоджень і бруду, приховувати вади бувалого кращі часи стільця або надавати більш житловий вигляд вашої їдальні. Підколюючи матерію на стільці тут і там шпильками, можна закріпити потрібну форму. Вийшло лекало і послужить зразком для викрійки чохла.
Корисна порада
Чохли з двох частин можна використовувати для того, щоб оновити стільці в кухні або їдальні. Крім того, вони допоможуть замаскувати потерті або неоднакові стільці. Чохли можуть бути як у романтичному, так і в строгому стилі - все залежить від вибору тканини і оформлення. Вам потрібно: муслін для викрійки, підкладка, тканина для канта, шнур для канта, саржева стрічка шириною 2,5 см. Інструкції по кроєння: Викрійки для сидіння і спинки виготовляйте, спедуя інструкціям далі. Деталі чохлів на сидіння і чохлів на спинку ...