Як відкрити капот Ford Focus. ford focus Як відкрити капот.

Автомобіль Ford Focus оснащений закривається на замок капотом . Процедура відкривання в деякому роді оригінальна і при відсутності початкової інформації скрутна. Крім того, замок капота нерідко ламається і в цьому випадку слід знати, як діяти в такій ситуації.
Інструкція
1
Щоб відкрити капот Ford Focus, поверніть емблему компанії на решітці радіатора проти годинникової стрілки. Вставте ключ в циліндр замка і поверніть його проти годинникової стрілки. При цьому капот повинен трохи підвестися. Після цього поверніть ключ в інший бік (за годинниковою стрілкою) до упору. Підніміть капот.
2
Щоб не зіпсувати і не втратити ключ відразу після відкриття капота витягніть його із замку і поверніть емблему Ford в початкове положення. Витягніть з держателя упор капота і встановіть його в спеціальне гніздо, переконавшись, що він зафіксувався в ньому. Також переконайтеся, що кришка капота закріплена міцно.
3
Для закривання капота, опустіть опорну стійку і зафіксуйте її в утримувачі. Опустіть капот до висоти 20-30 см, після чого дозвольте йому вільно впасти з цієї висоти. В момент замикання повинен бути чуто характерний клацання, що свідчить про надійність спрацьовування замка. Обов'язково переконайтеся в надійної фіксації засувки капота.
4
Якщо замок раптом перестав відкриватися звичним способом, спробуйте вставити ключ в личинку і висунути її на себе. Після цього повертайте ключ. Після відкриття замка обов'язково замініть личинку, а при необхідності - пластиковий привід циліндра (міні-кардан).
5
Через решітку радіатора уважно огляньте замок і знайдіть серцевину замка. Візьміть довгу викрутку і упріться її жалом в цю серцевину, просовуючи викрутку крізь радіаторну решітку. Після цього нагрійте жало викрутки до червоного і проплавьте отвір в сердевіне. При цьому виходить подоба шліца на пластмасовій деталі.
6
Притискуючи капот донизу, пробуйте обертати викруткою за таким же алгоритмом, як і ключем. Капот повинен відкритися. Після цього уважно огляньте пластмасовий привід. Якщо він просто вийшов із зачеплення з личинкою, відновіть його. Якщо він обламався, налаштуйтеся на покупку дорогого замку капота.
Під капотом кожного автомобіля крім двигуна розташовані різні вузли, які час від часу вимагають заміни будь-яких запчастин або рідин. Однак у деяких автолюбителів виникають проблеми з відкриттям капота автомобілів марки Форд.
Вам знадобиться
  • - набір інструментів;
  • - бавовняні рукавички;
  • - викрутка з довгим лезом;
  • - дриль або перфоратор.
Інструкція
1
Капот на автомобілях марки Форд відкривається двома способами. Якщо у вас машина американської збірки, то відкриття проводиться шляхом натискання на важіль привода капота, розташований під лівою стороною торпеди.
2
Якщо ви володієте автомобілем Форд європейської збірки, то капот відкривається за допомогою стандартного ключа. Для цього обережно нахиліть значок-кришку з логотипом вгору або вниз. За ним знаходиться личинка замка. Вставте в неї ключ і поверніть його. Після цього підніміть капот руками і встановіть опору.
3
Також можуть виникнути неполадки, після яких капот за допомогою двох вищеперелічених не вийде відкрити. В цьому випадку необхідно спробувати знайти причину поломки. Спробуйте потягнути за важіль. Якщо він вільно ходить, то це говорить про те, що трос приводу порвався. Його необхідний замінити на аналогічний новий. Встановлюйте лише стандартні тросики, які рекомендовані заводом-виробником, інакше ви ризикуєте знову отримати клин механізму привода замка капота.
4
Встановіть автомобіль на естакаду або підніміть його на підйомнику. Попередньо відвідайте автомийку, щоб позбутися від бруду і пилу, які осіли під бампером. Знайдіть зсередини розташування замка капота. Візьміть викрутку з довгим лезом або довгу жорстку дріт. За допомогою викрутки підніміть язичок замка.
5
Попросіть вашого помічника підняти капот. Після цього язичок можна відпускати. Від'єднайте старий тросик, а на його місце встановіть новий.
6
На автомобілі Форд європейської збірки можна таким же чином відкрити капот при обриві троса приводу. Якщо ключ у замку капота провертається в холосту, доведеться міняти замок.
7
Візьміть дриль або перфоратор. Підберіть свердло такого розміру, щоб воно було приблизно в півтора - два рази ширше центрального отвору замка. Розсвердлити личинку замка і відкрийте його за допомогою викрутки. Замість старого замку встановіть новий. На європейських моделях доведеться або міняти замок капота разом з усіма замками дверей, або носити окремий ключ.
8
Якщо автомобіль на гарантії, або ви не впевнені у своїх силах, слід звернутися в сервісний центр. Там вам допоможуть в найкоротші терміни.