Як плести з бісеру прикраси.

Кількість способів плетіння з бісеру не обмежується десятком і навіть сотнею. Щоб зробити кілька комплектів прикрас, не обов'язково вивчити їх все. Змінюючи колір, розмір і форму бісеринок, можна добитися різноманітності в виробах, навіть якщо ви освоїли лише три техніки бісероплетіння.
Інструкція
1
Універсальний спосіб нізанія браслетів дозволить, змінюючи кількість бісеринок, створювати безліч варіантів цього прикраси. Відміряйте приблизно метр тонкої волосіні. Вона повинна проходити через отвір бісеринки 2-3 рази. Просмикніть кінець волосіні в намистину і закріпіть її вузликом. Якщо після цього залишився занадто довгий відрізок, обпалити його над полум'ям запальнички або свічки. Надіньте на робочу нитку ще 11 бісеринок. Просмикніть кінець волосіні в найпершу (закріплену) намистинку. Потім нанизайте ще сім бісерин. Відрахуйте від початку браслета вісім бісеринок і просмикніть волосінь в дев'яту. Наберіть ще сім намистин і проведіть нитку через середину попереднього відрізка (третя бісеринка з семи набраних). Таким способом низу браслет необхідної довжини. До його кінців прикріпіть застібки для біжутерії.
2
Для виготовлення брошки вам знадобиться різнокольоровий бісер. Щоб зробити ромашку, приготуйте матеріал жовтого, білого і зеленого кольорів. В якості основи візьміть тонку, але міцну дріт. Протягніть її в дві білі намистини. Розташуйте їх посередині відрізка. Візьміть ще дві бісеринки, просмикніть в них обидва кінці дроту назустріч один одному. Таким же чином наберіть чотири ряди по три бісеринки в кожному і один - з двох бісерин. Закріпіть кінець дроту. Зробіть ще чотири таких же пелюстки, а потім закріпіть їх навколо великої жовтої намистини. Щоб зробити листя ромашки, набирайте на дріт стільки бісеринок в кожному ряду, щоб лист вийшов більш широким, ніж пелюстки квітки. Зібравши всі частини брошки разом, за допомогою дроту прикріпіть до її зворотній стороні шпильку.
3
Доповніть комплект прикрас об'ємним кольє. Його можна набирати як на волосінь, так і на дріт. Наберіть на робочу нитку парна кількість бісерин (наприклад, 12). Просмикніть кінець нитки в першу з них, замикаючи коло. Ширина кола визначає товщину майбутнього кольє. Надіньте на волосінь ще одну намистину, пропустіть одну бісеринку в першому ряду і проведіть нитку через другу. Знову наберіть намистину і знову просмикніть волосінь через намистинку в попередньому ряді. Плетіть кольє-джгут за цією технологією до досягнення потрібної довжини. Надягайте по одній бісеринки і протягують волосінь в кожну другу намистину в попередньому ряді.