Як зробити кар'єру.

Якщо на першому місці в списку ваших бажань варто сходження по кар'єрних сходах (з відповідними бонусами у вигляді хорошої зарплати і іншим), до цього треба прагнути ще зі шкільної лави. На керівні пости, як правило, беруть фахівців з хорошою освітою, тому для того, щоб рватися нагору, вам для початку необхідно отримати необхідні теоретичні (а в ідеалі, ще й практичні) знання за своїм профілем.
Інструкція
1
Зробити кар'єру можна різними способами. Дослужитися до посади директора можна навіть маючи за плечима лише середньо-спеціальну освіту. Багато великих компаній набирають нижчий персонал (продавців, офіціантів та ін.) Серед першокурсників. В таких організаціях піднятися по кар'єрних сходах не важко. Головне - добре виконувати свої обов'язки, виявляти бажання працювати і постійно самовдосконалюватися.
2
Людей з активною життєвою позицією помітно здалеку. Тому, коли звільняється хороша посада, кадровики, перш ніж шукати людей зі сторони, як правило, намагаються знайти заміну зі «своїх». У теж час, працювати дуже добре на низькій посаді загрожує тим, що служба кадрів вважатиме вас незамінним на своєму місці. Тим самим ви ризикуєте залишитися менеджером назавжди.
3
Інший варіант зробити кар'єру - вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Хороша освіта (а краще декілька) буде перепусткою у вашу доросле життя. При цьому не варто думати, що процес навчання на цьому закінчиться. Бізнес ніколи не стоїть на місці, тому, щоб орієнтуватися в найсучасніших його технологіях, необхідно відвідувати спеціальні курси, тренінги, семінари і всіляко вдосконалюватися.
4
Для швидкого зльоту вам можуть стати в нагоді корисні зв'язки. Тому з дитинства намагайтеся нікому не грубити, спілкуватися з усіма чемно і, якщо вам це нічого не коштує, при нагоді виручати знайомих. Невідомо, як складеться далі життя. Цілком можливо, що ці люди захочуть відплатити вам тією ж монетою.
5
Робити кар'єру можна не тільки слідуючи вищеописаним рекомендаціям. Піднятися «наверх» можна, грамотно "підсидять" товаришів по службі. Це не самий чесних підхід у цій справі, крім того, якщо «підстава» розкриється, ви ризикуєте нажити собі смертельного ворога. До того ж, так, як для досягнення своєї заповітної мети надійшли ви, можуть зробити й інші по відношенню до вас.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CUuMdTk6gIc