Як зібрати кенгуру.

Різні тварини часто стають «моделями» для дітей та батьків, що пізнають живу природу в процесі ліплення. Правда, мордочки місцевих зайців і собак можуть досить швидко набриднути. Щоб процес пішов веселіше, використовуйте зображення екзотичних тварин. Наприклад, зліпіть з солоного тіста кенгуру .
Інструкція
1
Замісити солоне тісто. Для цього змішайте склянка борошна, півсклянки солі і три чверті склянки води. Додайте трохи какао, щоб домогтися коричневого кольору, схожого на забарвлення шкури кенгуру . Готове тісто ретельно розімніть, щоб у ньому не залишилося бульбашок повітря. Відірвіть шматочок тіста і скачайте з нього циліндр. Верхній його кінець зробіть в два рази більш широким, ніж нижній. У вас вийшов хвіст для кенгуру .
2
Отщіпніте від маси шматок, в чотири різу менший, ніж хвіст. Скачайте з нього кулю, потім витягніть його, надавши яйцеподібну форму - це голова кенгуру . Зробіть тулуб тварини. По довжині воно буде таким же, як хвіст. Верхню половину тулуба зробіть вже, ніж нижню. Щоб виліпити точну форму, орієнтуйтеся на фотографію тварини.
3
Довжина задніх лап разом зі ступнями буде трохи більше, ніж хвіст. Третина цієї довжини загніть паралельно поверхні столу, утворюючи ступню. Передні лапи зробіть в два рази більше короткими і тонкими, ніж задні. Форма передніх лап протягом всієї довжини практично не змінюється.
4
Зліпити вуха для кенгуру (вони вдвічі коротше голови), при цьому на їх центральну частину натискайте сильніше, щоб вуха взяли мигдалеподібну форму.
5
Зберіть всі підготовлені деталі в цільну фігурку кенгуру . Оскільки за час виліплювання частин тісто трохи підсохло, потрібно забезпечити міцність їх зчеплення з тулубом. Для цього в місці з'єднання хвоста, лап і голови з тілом зробіть кілька надрізів і змочіть тісто водою. Такі ж насічки зробіть і на тулубі. Призначте по черзі частини кенгуру , натисніть на них і прімажье їх краї пальцями. Щоб саморобка була стійкою, можна трохи змінити позу кенгуру , нахиляючи його назад і вперед, поки тваринка не буде самостійно стояти на столі.
6
Запечіть готову іграшку в духовці, це зробить її більш міцною. Потім розфарбуйте кенгуру акриловими фарбами і покрийте лаком.