Як виліпити зайця.

Користь ліплення для розвитку моторики дітей широко відома. Під час таких занять реалістичність готових фігурок відходить на другий план, поступаючись місцем важливості самого процесу. Якщо ви хочете отримати з ліплення додаткову користь, спробуйте разом з дитиною копіювати зовнішність тварин, використовуючи фотографії як зразок. Для початку можна виліпити зайця .
Інструкція
1
Візьміть пластилін сірого кольору. Якщо такого під рукою не виявиться, змішайте базові кольори - білий і чорний. Розминайте їх разом до тих пір, поки відтінок не стане рівномірним. Невеликі розлучення, нерівності кольору в даному випадку будуть виглядати доречними.
2
Виліпити тулуб зайця . Скачайте велику кулю, а потім витягайте його, перетворюючи в овал. Візьміть шматок пластиліну, втричі менший, ніж тулуб. Скачайте з нього кулю. Потім надайте йому яйцеподібну форму - така голова зайця - його мордочка кілька вже, ніж потилична частина.
3
Зробіть вуха зайця . Вони повинні бути в півтора рази довше, ніж голова. При цьому форма вух залежить від породи зайця . Самої звичної нашому оку стала плавно розширюється догори форма. Краю вух по периметру підніміть вгору, а внутрішню частину, навпаки, вдавите, створюючи природну форму.
4
Передні лапи зайця зробіть у вигляді досить тонких циліндрів. Нижня частина їх нагадує котячі лапи. Задні лапи зайця приблизно в півтора рази довше передніх, однак ця різниця перестане бути помітною, коли ви зігнете їх, надавши характерне положення. Приблизно на середині зігніть лапи приблизно на 45 градусів. Потім нижню частину притисніть до поверхні столу, щоб сформувати ступню, на яку спирається тварина.
5
Виліпити хвіст зайця , надавши йому форму пелюстки. Його довжина лише трохи не дотягує до довжини голови тварини. Скачайте два маленьких кульки чорного або зеленого кольору і приліпите їх на мордочку зайця там, де у нього повинні бути очі. Чорною плямою позначте ніс. Розкачайте тонкі пласти світло-рожевого кольору і помістіть їх на внутрішню сторону вух. Щоб імітувати фактуру вовни, дерев'яною зубочисткою накресліть короткі штрихи на всьому тулубі зайця .
6
Якщо ви хочете, щоб ваша саморобка збереглася на довгі місяці або навіть роки, зліпіть зайця з солоного тіста, глини або пластики. Процес виготовлення буде таким же, як і у випадку з пластиліном, але результат потрібно буде закріпити за допомогою температурної обробки.
Незвичайні паперові вироби можуть зацікавити навіть спокушеного в творчих заняттях людини, особливо, якщо вони досить складні і незвичайні. В якості непростий, але цікавою у виготовленні і вражаючою в готовому вигляді падлюка ми пропонуємо вам зробити власними руками паперового зайця з великої кількості окремих маленьких модулів з паперу. Освоївши метод складання зайця з паперових трикутників, ви зможете збирати будь-які інші фігури, використовуючи ту ж саму техніку.
Інструкція
1
Заготовте побільше шматочків паперу - в якості заготовок для модулів можуть послужити старі списані аркуші з блокнотів і зошитів, вирізки з газет і журналів. Розмір листочка паперу для одного модуля повинен становити приблизно 7 на 5 мм.
2
Поверніть листок навпіл і загніть краю до центру, щоб вийшов куточок. Переверніть заготовку і знову загніть куточки, після чого підігніть знизу вгору нижню частину фігури, щоб отримати трикутник.
3
Складіть трикутник навпіл, загнутої кромкою всередину. Виготовте ще кілька таких трикутників - для складання фігури вам знадобиться багато модулів.
4
Придивіться до модулів - ви побачите, що вони легко надягають один на одного. Таким чином, з трикутних модулів можна зібрати практично будь-яку скульптуру. Скріпіть два перших трикутника третім, помістивши його над ними. Продовжуйте з'єднувати модулі таким методом, формуючи ланцюжок.
5
Замкніть ланцюжок модулів, закріпивши її ще одним трикутником. Продовжуйте нарощувати ланцюжок з модулів, додаючи новий ряд модулів, надягаючи їх один на одного і формуючи нові кола. Зрозумівши принцип складання концентричних кіл, спробуйте нарощувати форми фігури, створюючи потовщення і додаткові елементи на зовнішніх стінках.
6
Збираючи з модулів фігурку зайця , не забудьте сформувати з модулів вуха і мордочку. Пристосувавшись, ви зможете підключати фантазію і видозмінювати фігури і їх обриси за власним бажанням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SUzmQgIF9Fc