Як вивести плями на руках.

Коли робиш ремонт своїми силами або працюєш в саду, рукавички далеко не завжди можуть захистити руки від різних забруднень. Часто відмити руки звичайним милом не вдається - залишаються плями . Можна спробувати вивести їх за допомогою засобів, які напевно знайдуться в будь-якому будинку.
Вам знадобиться
  • - спирт;
  • - сік лимона;
  • - нашатирний спирт;
  • - кошти для сухого чищення рук;
  • - рослинне масло;
  • - ацетон, бензин.
Інструкція
1
Насипте трохи висівок в теплу воду і ретельно промийте в ній руки. Цей спосіб підходить для дуже брудних рук, наприклад, після садових робіт. Також такі забруднення може легко очистити лимонний сік з сіллю. Вичавіть сік з лимона, розмішайте в ньому ложку солі і натріть руки. Потримайте деякий час, потім змийте. Плями від смоли потріть зовнішньої стороною свіжої апельсинової або лимонної кірки.
2
Плями на руках від трави видаліть, протираючи їх горілкою або денатуратом. Дуже добре відмивають будь плями зелень щавлю або ревеню. Зірвіть кілька листя, розімніть в руках до виділення соку і натріть долоні. Через кілька хвилин змийте. Такий же ефект дасть бузина, червона смородина або агрус. Роздавите кілька ягідок і розмажте їх по руках, зникнуть навіть старі в'їдаються плями . Щоб відмити руки від машинного масла, помийте їх підігрітою колою.
3
Плями від фарби для волосся протріть ваткою, змоченою в теплому розчині перекису водню і нашатирного спирту. Плями від марганцівки змочіть сироваткою або кислим, змийте через півгодини. Таку ж дію надасть розчин щавлевої кислоти - чайна ложка на півсклянки води.
4
Чорнильні плями виводите розчином нашатирного спирту і соди. Позбутися від чорнила допоможуть м'якоть стиглих томатів, суниця, листя щавлю, молоко. Можна видалити такі забруднення за допомогою ватки, змоченою в одеколоні - гарненько протріть руки, а потім промийте кілька разів в проточній воді.
5
Руки, забруднені олійною фарбою, відтирати рослинним маслом. Допоможе видалити фарбу лимонний сік, розведений навпіл з горілкою. Можна використовувати бензин, скипидар, гас. Змочіть ватку в одному з цих коштів, ретельно потріть забруднені місця, потім помийте руки в теплій воді з милом. Нітрофарбу змийте за допомогою ацетону або рідини для зняття лаку. Плями від анілінових барвників потріть спочатку денатурованим спиртом, а потім 10% розчином марганцівки.
6
Якщо немає можливості вимити руки, скористайтеся засобами для сухої чистки рук. Рівномірно розмажте в долонях порцію кошти, почекайте 5 хвилин і енергійно потріть рука об руку. Весь бруд, що скупчилася на руках, буде скочується в грудки. Залишки змиєте пізніше, коли буде вода під рукою. Такі препарати прекрасно очищають руки від різних забруднень.