Як назвати класний куточок.

Класний куточок - вкрай важливий елемент для організації освітнього процесу. Саме з його допомогою вчитель може допомогти учням взяти повноцінну участь у шкільному житті, проявити себе. Придумати назву для класного куточка не так складно, як здається.
Інструкція
1
Шкільний кабінет - це більше, ніж просто приміщення для проведення уроків. Хороші педагоги знають, як важливо вміти створити в школі розташовує, затишну атмосферу - це дозволяє зробити навчальний процес набагато приємніше і ефективніше для дітей. Тому над оформленням шкільного кабінету варто потрудитися з повною віддачею. І особливу увагу приділити класному куточку - стенду, який зазвичай створюється спільними зусиллями вчителя та учнів. Класний куточок зазвичай містить актуальну, цікаву і важливу інформацію для учнів та їх батьків. Тому придумувати назву для класного куточка краще спільно.
2
Попередньо дізнайтеся, які назви класних куточків вже існують в школі і постарайтеся уникати повторень. Влаштуйте "мозковий штурм". Для цього виберіть час, коли вам ніхто не заважатиме (наприклад, після уроків або в факультативні дні). Озвучте всім учасникам генерації ідей задачу. Щоб назвати класний куточок , необхідно попередньо розуміти, яке повідомлення, думку чи гасло ви хочете донести до тих, хто буде з ним знайомитися, наприклад: "Наш дружний клас", "Знай та вмій", "Наш статут "," У нашому класі класно "і т.д.
3
Після цього можете приступати до розробки назви. На першому етапі попросіть всіх учасників пропонувати будь-які варіанти, які їм здаються слушними. Записуйте всі назви, не обговорюючи. Після цього можна переходити до аналізу і вибору оптимального варіанту назви для класного куточка. Якщо думки розділяться або вподобаних варіантів виявиться кілька, можна буде вдатися до голосування або жеребьевке.Отдавайте перевагу більш коротким, але виразним варіантам (наприклад: "Наш клас", "Класна інформація"), уникайте назв-фраз (наприклад: "Як добре вчитися в нашому класі "," Все найважливіше про нашому класі ").