Як зшити блузку з хустки.

Побудова викрійки одягу нерідко стає чи не найскладнішим етапом в процесі її пошиття. Втім, іноді можна обійтися без попереднього креслення. Щоб пошити блузку з хусток, досить накреслити всього 4 лінії безпосередньо на тканині.
Інструкція
1
Візьміть два великих квадратних хустки. Їх розмір повинен бути однаковим і становити не менше метра по діагоналі. За допомогою сантиметрової стрічки виміряйте відстань від вашої лінії талії до точки нижче ключиць на 2-3 см. Цей же відрізок виміряйте з боку спини.
2
Розкладіть обидва хустки на столі так, щоб їх кути збігалися з вертикальної і горизонтальної осями (тобто це буде не квадрат, а ромб). На тому хустці, який буде передньою частиною блузки, відступите від нижнього кута 10 см і поставте Кравецьким дрібному точку. Від цієї точки по вертикальній осі відкладіть вгору зняту мірку (довжина переду до лінії талії). Через цю точку проведіть горизонтальну лінію, паралельну горизонтальній осі, від краю до краю хустки. Такий же відрізок прокреслите через нижню точку на лінії талії.
3
Визначте ширину блузки. Для цього виміряйте напівобхват грудей і додайте необхідну кількість сантиметрів, якщо хочете, щоб одяг вийшла вільною. Це відстань відзначте на двох горизонтальних відрізках і проведіть перпендикулярно їм вертикальні лінії. За ним прокладете строчку на швейній машинці. При цьому бічні кути хустки повинні залишитися на зовнішньої сторони блузки. На рівні лінії талії з боків ушийте по одній петельці для того, щоб потім у них можна було вставити пояс.
4
Підберіть дві шовкові стрічки, які підходять за кольором до хустки м. Вони замінять бретельки. Пристрочите дві бретельки на рівні верхньої горизонтальної лінії до задньої частини блузки. Спереду на цьому ж рівні пришийте по ґудзику, кнопці, гачка або застібці-липучці. Другу частину обраної фурнітури закріпіть на кінці обох бретелей.
5
Виверніть виріб на лицьову сторону і приміряйте блузку . Верхні кути хустки будуть спадати спереду і ззаду, створюючи незвичайну драпіровку. На рівні талії необхідно перехопити блузку тонким паском, протягнувши його в заготовлені петлі.
6
Забарвлення хусток для передньої і задньої частини блузки може бути як однакової, так і різної (в такому випадку стежте за тим, щоб колір і візерунки хусток гармоніювали).
Корисна порада
Змістивши верхні кути хустки вправо або вліво від вертикальної осі, ви зшиє асиметричну блузу, що відкриває одне плечо.Вместо пояса можна використовувати гумку - для цього необхідно зробити на рівні талії кулиску.