Як зав'язати косинку на голові. зав'язати молодіжно косинку.

Косинка дуже красиво виглядає на голові дівчини. Відразу представляється отака російська красуня в хусточці. При цьому існує безліч різних способів, які дозволяють красиво зав'язати косинку на голові і підкреслити жіночність образу.
Інструкція
1
Зауважте косинку на голові в молодіжному стилі. Для цього накиньте косинку на голову і відведіть її кінці назад, лоб залиште наполовину відкритим. Далі зав'яжіть кінці у вузол або бантиком.
2
Можете використовувати косинку як красивою пов'язки на голові . Для цього візьміть хустку за його трикутний кінчик і по черзі згорніть його в трубочку у напрямку до його широкій основі. Смуга з косинки повинна вийти шириною рівною 5 сантиметрам. Далі накиньте на голову отриману пов'язку, оберніть її кінцями назад і зав'яжіть.
3
Зробіть пряжку з косинки у формі вісімки. Для цього візьміть хустку і покладіть його на шию, щоб кінці залишилися спереду. Потім візьміть звичайну пряжку і Протягніть в її отвір кожен кінець косинки. Візьміться за кінці хустки і таким чином підійміть його собі на голову. Після цього зав'яжіть кінці косинки під волоссям. Вирівняйте складки, що утворилися на хустці і поправте волосся.
4
Зауважте косинку звичайним способом. Покладіть її на голову, щоб кінці косинки вільно звисали вниз. Потім зав'яжіть кінці косинки під підборіддям.
5
Оберніть хустку біля зачіски. Цей спосіб використання косинки зможе яскраво підкреслити вашу індивідуальність. Заплетіть хвіст на маківці і закріпіть його звичайної, тонкої гумкою. Потім навколо хвоста оберніть кілька разів косинку і зав'яжіть з її залишилися решт кокетливий бантик.
6
Вплетіть косинку в косу. При заплітання коси або колоска, просто оберніть косинку навколо підстави двох пасом. Потім почніть плести косу з косинкою, в кінці плетіння зачіски зав'яжіть з кінців косинки красивий бант.
7
Зауважте хустку у вигляді троянди. Для цього візьміть косинку і згорніть її в трубочку. Потім перекиньте її згорнуту через голову, щоб вона виявилася трохи нижче потилиці. Далі простягніть кінці косинки вперед, до середини чола. Після цього зав'яжіть кінці хустки в невеликий бант таким чином, щоб його кінці з банта виступали вперед. Поправте волосся. Цей метод зав'язування косинки найбільше підійде жінкам з коротким волоссям.
Зверніть увагу
Зав'язування хустки на голові. 1. Поверніть ваш хустку по діагоналі кілька разів на вузький пояс 2. Оберніть навколо голови кінцями назад так, щоб середина виявилася на лобі 3. Зауважте хустку вузлом під волоссям здаді, а кінці винесіть вперед на плече Можна змістити виріб трохи по колу, щоб домогтися невеликої ассиметрии.
Корисна порада
Знаючи, як зав'язати хустку красиво і ефектно, можна легко розставити потрібні акценти, оживити образ, наповнивши його новим змістом і настроєм, і повністю перетворитися. Найпопулярніший спосіб шкарпетки - зав'язування хусток навколо шиї, але легким рухом руки скромний платочек можна перетворити на стильний головний убір, ексклюзивна прикраса для сумочки, унікальний браслет, оригінальний топ або колоритний пояс.