Як намалювати язики полум'я. намалювати язики полум'я олівцем.

Малювання стихій природи не найпростіше завдання для художника. Адже це субстанції дуже ефемерні, мінливі, і потрібно зуміти зловити і передати в малюнку один момент їхнього існування. Почати тренування в малюванні стихій можна з мов полум'я .
Інструкція
1
Тонкими лініями позначте контури полін. Вони допоможуть вам обмежити зони нанесення різних кольорів. Мови полум'я малювати олівцем не варто - ці лінії будуть видні через шари фарби. Передати відтінки кольору і прозорість мов полум'я найкраще вдасться за допомогою акварелі. Оскільки наносити фарбу потрібно буде дуже швидко, заздалегідь змішайте потрібні відтінки в палітрі.
2
Змішайте світло-жовтий та рожевий кольори, щоб отримати самий світлий відтінок для малюнка. Потім з'єднайте помаранчевий і цегельний - цей відтінок більш насичений. Наступна комбінація кольорів - коричневий, цегельний і бордовий, а також бордовий і темно-коричневий. Для зручності пояснення ми назвемо кожен з отриманих відтінків цифрами від 1 до 4 в порядок перерахування.
3
Змочіть широку кисть з білячого волоса в чистій воді. Проведіть нею по всій поверхні листа (крім ділянок, на яких будуть намальовані поліна). Поки папір не висохла, наберіть на пензлик перший з змішаних, самий світлий колір. Він проглядається в центрі кадру - проведіть пензликом вертикальну лінію. Такий же мазок проведіть від цієї лінії вліво, під кутом приблизно 30 градусів. Більш тонкий штрих накладіть в правій стороні аркуша, поруч з поліном.
4
Вимийте пензлик і зачерпніть нею другий відтінок. Широкими плавними рухами розподіліть його поруч зі світлими ділянками - стикаючись, ці кольори почнуть змішуватися, і перехід від одного відтінку до іншого буде плавним. Між отриманими мовами полум'я розподіліть третій відтінок - так ви передасте на малюнку обсяг, створюючи ілюзію простору. Найтемніші ділянки зафарбуйте четвертим відтінком з палітри.
5
Коли перший шар фарби висохне, залийте кольором поліна. На найтемніші зони нанесіть поєднання коричневого і чорного. Ділянки, схоплені полум'ям і тліючі, зафарбуйте сумішшю коричневого, бордового і помаранчевого. Бічна сторона правого поліна висвітлена найбільше - підкресліть це тонкими штрихами жовтого кольору.